SlavkaS
20.08.04,13:41
Dlhšie ma už zaujimalo " podacovia ", ako riešite situáciu, keď sa potrebujete sústrediť na prácu a v kancelárii mate veľa kolegov, a aj nechtiac ste potom často v " deji " ich telefonátov, rokovaní atď.
Luckasari
20.08.04,12:09
my sedime vsetci v jednej velkej miestnosti, pooddelovani sme iba skrinami, a ja sedim v jednom "boxe" s tromi kolegynkami, dokopy sme styri
no niekedy je to dost tazke, je tu velky hluk, a styri spolu, kazda nieco povedat musi, telefonujeme, pride niekto za nami s niecim, ale snazime sa navzajom tolerovat, ako sa to len da
predtym som sedela v uzavretej kancelarii, boli sme dve, to bolo fajn, ak bola dolezita praca, tak sme boli ticho, a ked sme mali volnejsie, tak sme sa aj porozpravali
teraz sme presli na americky styl, urcite poznate velka miestnost, a len tak "papierove" steny maju medzi sebou ...
selena
23.08.04,14:27
2 tyzdne zastupujem nasu asistentku riaditela. Na zaciatku som si myslela-pohodicka, vsetko stiham aj uctovat aj "sekretarcit". Ved hadam to zvladnem. Ale beda. Kazdu chvilu ma nieco vyrusi. Telefonaty, odkazy pre sefovcov, varenie kaviciek. Ubehne cely den a ja mam pocit, ze som nic nespravila. Nastastie uz len 4 dni. A mozem sa pustit do dohanania uctovnictva.
Lucy
23.08.04,18:30
Vidim, ze nie som sama, ktora ma niekedy takyto problem. Aj u nas je to tak, ked kolegyna vezme dovolenku, tak k uctovnictvu sa dostanem akurat o piatej vecer, a to by uz aj domov bolo dobre ist. :-) Ale co sa da robit. A najhorsie je to, ked sa to stane pred terminom DPH. Potom uz iba nadcasy :-((