SlavkaS
13.12.05,23:09
Poprosím Vás tlačí si niekto zostavu hromadný príkaz z Pú/Win.- MRP do Tatrabanky?
Zostava ktorá tam je sa nezhoduje s tlačivami banky - neviem či ju v Tatrabanke budú akceptovať a manuálne opravu z časových dôvodou robiť nemôžem.
Dá sa vôbec vytlačiť nejaký hrom. príkaz - ktorý v Tatrabanke akceptujú?
Vopred Vám ďakujem
Alena Kašičková
14.12.05,06:52
Poprosím Vás tlačí si niekto zostavu hromadný príkaz z Pú/Win.- MRP do Tatrabanky?
Zostava ktorá tam je sa nezhoduje s tlačivami banky - neviem či ju v Tatrabanke budú akceptovať a manuálne opravu z časových dôvodou robiť nemôžem.
Dá sa vôbec vytlačiť nejaký hrom. príkaz - ktorý v Tatrabanke akceptujú?
Vopred Vám ďakujem

SlavkaS, skús sa informovať priamo na MRP, dokážu prompne pomôcť, aspoň ja som mala šťastie. Ináč Ti pomôť neviem.
lenkak
14.12.05,18:01
Ja som tlačila hromadný príkaz z MRP-WIn do TB a ani raz mi ho TB nevrátila. A používala som vzor pre VUB. Ale ten sa mi najviac pozdával a dávam ho všetkým bankám - SLSP, UB, VUB aj TB. Ani jedna banka mi nedala príkaz k prepracovaniu.
Andrea2304
16.12.05,10:25
V Tatrabanke je akceptovaný. Ja som sa informovala na iný vzor a v MRP mi bolo povedané, že ak by nebol akceptovaný , je potrebné poslať predlohu a oni to upravia podľa požiadavky.
pingino
16.12.05,11:54
A ja este dodam, ze ak tlacova zostava nevyhovuje je moznu vyrobit vlastnu.

V tomto pripade pojdete do Vystupy -> Ostatne, nastavite sa na zostavu Prikazy k uhrade, vyberiete predlohu "06 Príkaz k úhrade - Tatrabanka" kliknete na tlacitko Kopirovat, nim vytvorite uzivatelsku predlohu s nazvom "A1 Príkaz k úhrade - Tatrabanka" kliknete na Editovat. Objavi sa editor tlacovych zostav v ktorom je mozne upravit zostavu tak aby bola vyhovujuca. Vyzaduje to vsak urcitu zrucnost ale je mozne vselico vylepsit.
Braňo
16.12.05,12:01
Aj mne akceptujú, stačí podpísať.
bundaš
28.01.07,20:46
moj taktiež beru a to mam vlastny v akrobate