majih
15.02.11,12:57
Mohol by mi na to niekto kuknúť? aspoň zbežne - ak tam mám nejaké ,,hrubé,,chyby. Ďakujem za pomoc
webbi
24.02.11,23:43
Cauko! Odporucam ti poslat cely ten text na kontrolu do bezplatnej poradne na stranke jazykovej skoly Empire.

Ja si u nich davam checkovat vsetky dolezite veci. Su fakt dobri, vyskusaj. Je to zadarmo, tak to treba vyuzit:-D

Vyplnis formular na tomto linku a do textu spravy skopirujes svoj inzerat: empire-skola.sk/index.asp?menu=767
webbi
24.02.11,23:45
Cauko! Odporucam ti poslat cely ten text na kontrolu do bezplatnej poradne na stranke jazykovej skoly Empire.

Ja si u nich davam checkovat vsetky dolezite veci. Su fakt dobri, vyskusaj. Je to zadarmo, tak to treba vyuzit:-D

Vyplnis formular na tomto linku a do textu spravy skopirujes svoj inzerat: empire-skola.sk/index.asp?menu=767


Ak ti nepojde ten link, chod na web jazykovej skoly Empire a poradnu najdes v studentskej zone. Good luck!
majih
25.02.11,08:26
OK, ďakujem za radu, určite vyskúšam a dám vedieť...ešte raz veľká vďaka
Chobot
25.02.11,12:02
Mohol by mi na to niekto kuknúť? aspoň zbežne - ak tam mám nejaké ,,hrubé,,chyby. Ďakujem za pomoc


Ak je to ešte aktuálne, tak som ti to trochu opravil.
majih
25.02.11,13:46
Ďakujem Ti moc, viem že pomocť s niečím takým chce čas a toho má každý málo, preto si to veľmi cením-ešte je to aktuálne- učím sa písať eseje, lebo to nie je práve moja šálka kávy-tak som vďačná za každú radu.papa
majih
28.02.11,08:20
Tak už mi prišla skontrolovaná tá esej - ja som vôbec netušila že niečo také je-asi je však pravda, že všetci ľudia všetko vedia, tak ešte raz vďaka-pa a pekný deň