jinkt
15.02.11,22:32
zdravim vospolok,
koncom roka som cez portal.gov.sk urobil vypis z obchodneho registra, bolo to v podstate bez problemov, za 33 centov, platil som to prevodom

problem je ze nikde v mailovej komunikacii ani v portaly som nenasiel fakturu k tejto platbe a v uctovnictve to teraz nesedi, nemate s tymto skusenosti ?


dakujem
srska
15.02.11,21:59
zdravim vospolok,
koncom roka som cez portal.gov.sk urobil vypis z obchodneho registra, bolo to v podstate bez problemov, za 33 centov, platil som to prevodom

problem je ze nikde v mailovej komunikacii ani v portaly som nenasiel fakturu k tejto platbe a v uctovnictve to teraz nesedi, nemate s tymto skusenosti ?


dakujem
zaúčtuj ako správny poplatok platený prevodom na účet štátnej pokladnice: 7000145308/8180 aspoň v roku 2009 to bol ten účet
MatoB
16.02.11,15:25
na portali do schranky sprav neposielaju aj fakturu od toho? mne sa zda ze ja ked som ziadal mi poslali aj potvrdenie.
ekopo
16.02.11,15:51
toto ma tiež zaujíma, ako a kde si stiahnem výpis z OR? Zaregistroval som sa.....a hľadám
srska
16.02.11,15:53
na portali do schranky sprav neposielaju aj fakturu od toho? mne sa zda ze ja ked som ziadal mi poslali aj potvrdenie.
tiež som mám taký dojem ale číslo účtu št. pokladne nepustí. ja som koncom minulého roku platil správny poplatok prevodom za vydanie potvrdenia pre klienta aj na DÚ (neboli kolkové známky) a DÚ tiež nevydáva za platbu potvrdenie.
sybila3
16.02.11,15:56
a je takýto výpis rovnocenný ako výpis ktorý si musíme ísť zobrať osobne na súd a dať kolky?
ekopo
16.02.11,16:15
a je takýto výpis rovnocenný ako výpis ktorý si musíme ísť zobrať osobne na súd a dať kolky?
no už som to absolvoval, podarilo sa
rozmýšľam že keď sa dá dať návrh na zápis do OR elektronicky (za polovičnú cenu oproti kolkom), prečo by nemohol byť tento výpis rovnocenný ak je podpísaný ZEP-om
sybila3
16.02.11,16:18
teraz čítam, že tam treba inštalovať nejaké programy aby sa to dalo vytlačiť a aby to akceptovali.
ekopo
16.02.11,16:28
zatial som len zaplatil 0,33 €, na mail mi príde výpis a potom uvidím
nič som neinštaloval
sybila3
16.02.11,16:34
a za aký čas pošlú výpis? dík
srska
16.02.11,16:37
no už som to absolvoval, podarilo sa
rozmýšľam že keď sa dá dať návrh na zápis do OR elektronicky (za polovičnú cenu oproti kolkom), prečo by nemohol byť tento výpis rovnocenný ak je podpísaný ZEP-om
ak je podpísaný ZEP-om tak je rovnocenný (využil som to v 2009) záleží potom kde ten výpis chceš použiť. všetko je popísané tu: http://staznosti.blog.sme.sk/c/179505/Aktualizovane-Ako-ziskat-vypis-z-obchodneho-registra-za-33-centov.html
doma treba mať nainštalovaný Qsign od spoločnosti Ardaco.
ekopo
16.02.11,16:57
OK dík