zubro85
16.02.11,14:34
Zdravím

chcel by som sa opýtať na vaše skúsenosti s úvermi pre eshop. Máme kamennú predajnu a aj eshop, cez internet predáme cca 60 - 70% vecí

Žiadal som o uver v Tatrabanke a tam mi ho zamietli s tym ze nepodporuju takyto sposob podnikania.. vraj je to vysoké percento...

nezaujíma ich ze nam medzirocne narastol obrat o 450%.. potenciál nevidia žiadny..

tak ak ste boli niekto uspesnejsi v inej banke tak mi prosím dajte vediet.

vdaka všetkým
padro
16.02.11,14:08
ja som tiez v tatrabanke... pokial podnikas menej ako 3roky tak o uvere je zbytocne sa tam bavit,... ak viacej a robis obraty tak nie je problem kreditka, alebo povolene precerpanie v tisicoch eur.
zubro85
16.02.11,15:55
ja som tiez v tatrabanke... pokial podnikas menej ako 3roky tak o uvere je zbytocne sa tam bavit,... ak viacej a robis obraty tak nie je problem kreditka, alebo povolene precerpanie v tisicoch eur.

no sro mame dva roky, predtym som bol ako FO ale v inej oblasti, ale vyjadrenie mam take ze je to bez moznosti prehodnotenia, takze to skusim inde

vec sa ma ale tak ze tam nam na zaklade vykazov a danoveho priznania vysiel neaky limit, problem je len v tom ze predavame viac cez internet...
takze nam ho nedaju v ziadne vyske a v ziadnej forme
padro
16.02.11,18:06
no mne dali kreditku bez problemov ku podnikatelskemu uctu, s precerpanim im to nevyslo,.... zase ku osobnemu uctu mi dali precerpanie niekolko tisic eur,.. idem im hlavne o to aby sa tam tocili peniaze vobec nemusia zostat na ucte.
Dáša_
16.02.11,19:49
ja mam dexiu a precerpanie mi vyslo velmi slusne. A ponukli mi aj uver. Ale je pravda, ze ucet tam mam uz 15-ty rok...