4k1n0m
16.02.11,19:07
Dobry den
Manzelstvo uzatvorene pred 4 rokmi, manzelia neziju posledny rok a pol v spolocnej domacnosti, bez deti, obaja maju inych partnerov, obaja suhlasia s rozvodom.
Mate niekto osobnu skusenost ako dlho moze trvat pojednavanie v takomto pripade?
Potrebujem pravnika?
Ak dam pravnemu zastupcovi splnomocnenie, mozem sa nezucastnit pojednavania aj bez udania vazneho dovodu?
Dakujem.
arizona
16.02.11,18:41
Dobry den
Manzelstvo uzatvorene pred 4 rokmi, manzelia neziju posledny rok a pol v spolocnej domacnosti, bez deti, obaja maju inych partnerov, obaja suhlasia s rozvodom.
Mate niekto osobnu skusenost ako dlho moze trvat pojednavanie v takomto pripade? zalezi od sudu a od sudcu, neda sa presne povedat
Potrebujem pravnika? nie
Ak dam pravnemu zastupcovi splnomocnenie, mozem sa nezucastnit pojednavania aj bez udania vazneho dovodu? ano
Dakujem.
...v texte

prip. http://www.rozvod-rozchod.sk/najdolezitejsie-informacie-o-rozvode/d-1038/p1=1061
4k1n0m
17.02.11,11:01
Dakujem za odpoved, uz mi prisla aj ziadost a ako som to spravne pochopila, v pripade ze suhlasim s rozsudkom, prebehne to bez pojednavania :D
Chcela by som vyjadrenie k ziadosti riesit bez pravnika, hladam na webe nejaky vzor ale nasla som len vzory ziadosti. Aku formu by malo mat vyjadrenie? Je to nieco podobne ako ziadost samotna? Mam opisat dovody rozvratenia manzelstva z mojho pohladu, alebo len mam uviest len to ze suhlasim s rozvodom?