Marduk87
16.02.11,22:04
Mam taky problem o ktorom sa mi trosku tazsie hovori. A niekomu to mozno ani nebude pripadat ako problem...

Dovod preco sem pisem je nasledovny, uz davnejsie som si vsimol ze moja koza na penise je na jednej strane kratsia(netusim preco), co som spociatku ignoroval, nepokladal som to za problem ale po case asi aj vdaka nocnym erekciam a kozy, kt. je na prvaej strane kratsia, sa zacal aj moj penis na tu stranu tvarovat a navyse aj zalud trochu vytacat, co mi neprijde velmi esteticke, funkcnost je vporiadku no obavam sa ze vdaka tomuto problemu to bude cim dalej tym markantnejsie. Preto by som velmi rad pocul vase nazory a rady, teda neviem ci to podla vas mam vobec riesit a urolog by ma mozno tiez poslal kadelahsie ale na sebadovere mi to nepridava.

O obriezku nestojim ak by to vobec dokazalo pomoct...no zvazoval som ze keby som mal, ehm, predkozku vzadu tak potom to je volne a nie je problem ze by ma to obedzovalo, len sa obavam ze keby som to takto nosil dlhsie ze by doslo k prilisnemu znizeniu citlivosti. Budem vdacny za kazdy nazor.
jelalim
16.02.11,21:08
jedu vec si musis uvedomit, penis ziadneho muza nie je rovny ako pravitko.

teda na vyriesenie budeme potrebovat foto. :)
Stanislav 1975
16.02.11,21:12
jedu vec si musis uvedomit, penis ziadneho muza nie je rovny ako pravitko.

teda na vyriesenie budeme potrebovat foto. :)

No šak to-niekto je pravák a niekto ľavák...:D:D:D
Marduk87
16.02.11,21:15
to mi je jasne a to ze nie je ako pravitko mi nevadi, skor mi vadi ze mi vytaca trochu aj zalud, co nemoze byt sposobene ani masturbaciou ani nicim inym, sam to vidim ze aj v ochabnutom stave je moj penis vytoceny trochu doprava, myslel som ze to nebude ziaden problem, vsak co taka drobnost moze sposobit, ale cas ukazal... a preto rozmyslam ci to nebude este horsie
video1983
16.02.11,21:20
no zamysli sa cim si ho asi vytocil :D
Petra Nová
16.02.11,21:21
to mi je jasne a to ze nie je ako pravitko mi nevadi, skor mi vadi ze mi vytaca trochu aj zalud, co nemoze byt sposobene ani masturbaciou ani nicim inym, sam to vidim ze aj v ochabnutom stave je moj penis vytoceny trochu doprava, myslel som ze to nebude ziaden problem, vsak co taka drobnost moze sposobit, ale cas ukazal... a preto rozmyslam ci to nebude este horsie
Buď rád, že je vytočený doprava, lebo keby si tu napísal, že je vytočený doľava, označili by ťa za ľavičiara a mal by si po chlebe.:rolleyes:
Stanislav 1975
16.02.11,21:23
Buď rád, že je vytočený doprava, lebo keby si tu napísal, že je vytočený doľava, označili by ťa za ľavičiara a mal by si po chlebe.:rolleyes:

No ďalší Miklošovec na porade...:mad::mee:
Marduk87
16.02.11,21:24
:D vidim ze je tu kopa srandy a som rad ze som vam k tomu aj ja dopomohol :)

no potom neskor by sme sa mohli dostat aj k rieseniu mojho problemu
video1983
16.02.11,21:29
sak teda tu foto treba dat nech si to vieme predstavit uhm
ved tvar nemusis :-D
alla66
16.02.11,21:36
Mam taky problem o ktorom sa mi trosku tazsie hovori. A niekomu to mozno ani nebude pripadat ako problem...

Dovod preco sem pisem je nasledovny, uz davnejsie som si vsimol ze moja koza .......



Budem vdacny za kazdy nazor.


sak teda tu foto treba dat nech si to vieme predstavit uhm
ved tvar nemusis :-D

používaj diakritiku:) už som rozmýšľala aký intímny problém môže mať koza

tu je obrázok:http://www.tocnik-zebrak.cz/fotos/tocnik/pred-branami/Koza-%28foto-Jan-Vojkovsky%29.jpg
Petra Nová
16.02.11,21:38
:D vidim ze je tu kopa srandy a som rad ze som vam k tomu aj ja dopomohol :)

no potom neskor by sme sa mohli dostat aj k rieseniu mojho problemu

A ako si predstavuješ to riešenie, že niekto z nás na diaľku tú prirastenú kožku uvolní? A čo tak ísť lekárovi?:cool:
Marduk87
16.02.11,21:43
:D:D no pardon, moja chyba :), aj som nad tym rozmyslal ale dufal som ze nikoho nenapadne prave to ...

hm a to myslis vazne? to s tou fotkou ... ako viem ze by to pomohlo ale na mna je to trosku moc verejne :) vsak som to popisal dost dobre ci nie? ... a tak mozno nejaku spravim.... no medzicasom mi aspon povedzte co si myslite
Marduk87
16.02.11,21:48
A ako si predstavuješ to riešenie, že niekto z nás na diaľku tú prirastenú kožku uvolní? A čo tak ísť lekárovi?:cool:

nie nie, vobec nie, ja len proste rozmyslam nad riesenim a potrebujem postrcit tym spravnym smerom, urolog mi s najvacsou pravdepodobostou povie "ste zdravy, nic vam nie je" a bude to pokladat za sporstost, no ja som si dost isty ze casom to bude este viac vyrazne ... ja som rozmyslal nad tym "volnejsim"sposobom alebo mozno nejake napinanie, natahovanie kože by mohlo pomoct, ale tym si tiez nie som isty
marjankaj
16.02.11,22:40
nie nie, vobec nie, ja len proste rozmyslam nad riesenim a potrebujem postrcit tym spravnym smerom, urolog mi s najvacsou pravdepodobostou povie "ste zdravy, nic vam nie je" a bude to pokladat za sporstost, no ja som si dost isty ze casom to bude este viac vyrazne ... ja som rozmyslal nad tym "volnejsim"sposobom alebo mozno nejake napinanie, natahovanie kože by mohlo pomoct, ale tym si tiez nie som isty

A čo hľadaš k tomu "asistentku"_:---
srska
17.02.11,00:27
používaj diakritiku:) už som rozmýšľala aký intímny problém môže mať koza
ja som myslel, že sa jedná o kozu čo leží vedľa a je o hlavu kratšia :confused:
Fairy
17.02.11,04:29
Myslím, že ak ťa to nejak zdravotne nezaťažuje, tak by si to mal nechať tak. Možno to dokonca bude tvoje plus pri sexe. Ale ak sa sám cítiš nepríjemne a si z toho nervózny, tak ti neostáva nič iné, len ten odborný posudok lekára. Možno je to prípad ani nie pre urológa, ale skôr pre platického chirurga.
sonab
17.02.11,05:41
Ja len ze SUPER DEBATCÁK :D:D:D:D:D - na ranné prebudenie do dobrej nálady ako stvorený(ospravedlnujem sa autorovi témy - v ziadnom pripade jeho problem nechcem zlahcovat).
Stanislav 1975
17.02.11,06:58
A teraz niečo užitočné k téme- tu píšu, že práve toto sa ženám páči, takže asi by si mal byť rád...



http://www.diva.sk/clanok/24574/slasti-a-strasti-so-zakrivenym-penisom/
Stanislav 1975
17.02.11,06:59
A teraz niečo užitočné k téme- tu píšu, že práve toto sa ženám páči, takže asi by si mal byť rád...



http://www.diva.sk/clanok/24574/slasti-a-strasti-so-zakrivenym-penisom/

a tu zasa niečo z odborného hľadiska...


http://www.zvetsenipenisu.org/rust-penisu/anatomie/
stanco007
17.02.11,07:15
Jednoducha rada... Skoc za urologom a ten ti urcite povie v com moze byt problem... Nerozumiem preco sa muzi hanbia resp boja za urologom chodit...! Ja mam 27 a nemam s tym ziaden problem!
zanetth
17.02.11,07:21
http://www.zdravie.efekt.sk/rady/fimoza.html

Ale teda nie som si istá, či ide v tvojom prípade o tento problém.:rolleyes:
alabut
17.02.11,07:22
Lepsi krivy ako makky.
Stanislav 1975
17.02.11,07:26
http://www.zdravie.efekt.sk/rady/fimoza.html

Ale teda nie som si istá, či ide v tvojom prípade o tento problém.:rolleyes:

Nie,nie-to je iné- toto sa robí u detí...;)
zanetth
17.02.11,07:28
Nie,nie-to je iné- toto sa robí u detí...;)

Myslela som si. Tie kúpele zo slezu nebadaného by mu možno nepomohli, ale určite by mu neuškodili.
petmar
17.02.11,09:35
No kamoš Marduk, ak si myslíš, že do budúcna by si mal mať problémy, návštevu urológa neodkladaj. Veď ťa nemusí hneď rezať, on má aj mastičky na uvoľňovanie kožtičiek
Pikoška
17.02.11,09:48
Počúvaj chlapče, ty chceš penis funkčný, alebo estetický? Lebo to zvyčajne neslúži na výstavu, ale občas na potešenie. Tak nelamentuj, a šetri si ho. Lebo tým vykrúcaním zľava doprava stratíš smer.:)
zanetth
17.02.11,10:20
Tiež sa prikláňam k názoru, že pokiaľ je to len estetický problém -ak nemáš žiadne iné zdravotné alebo sexuálne problémy - neriešila by som to.
plada
17.02.11,10:28
A čo Tvoja partnerka? Už si to vôbec všimla?
Ako sa ona k Tvojmu problému stavia? Možno si to nevšimla, je to v Tvojej hlave.
Ak o tom vie, čo Ti poradila ona?
Marduk87
17.02.11,18:00
predtym som to velmi neriesil a momentalne som single takze nie je velmi koho sa spytat, preto otravujem vas :cool:

ja viem ze to nie je ziadna tragedia a tiez som pisal ze vam to mozno nebude pripadat ako problem, vpodstate sa tym ani ja nejak velmi netrapim, len mi to proste vadi a preto rozmyslam ci by som s tym nemohol nieco spravit alebo sa na to definitivne vykaslat ... mozno k tomu urologovi teda zajdem, vsak za pokus nic nedam...ale este ma zaujima vas nazor na to druhe riesenie ktore ma napadlo, to ze by som si nechal kožu vzadu, cim by bola volnejsia, myslite ze by to bolo nevhodne?

ak je to podla vas tiez blbost a urolog povie ze je to ok, tak to necham tak, len by som v tom mal rad jasno .... a dakujem vsetkym za prispevky, aj za tie zabavne :)
stanco007
17.02.11,18:03
predtym som to velmi neriesil a momentalne som single takze nie je velmi koho sa spytat, preto otravujem vas :cool:

ja viem ze to nie je ziadna tragedia a tiez som pisal ze vam to mozno nebude pripadat ako problem, vpodstate sa tym ani ja nejak velmi netrapim, len mi to proste vadi a preto rozmyslam ci by som s tym nemohol nieco spravit alebo sa na to definitivne vykaslat ... mozno k tomu urologovi teda zajdem, vsak za pokus nic nedam...ale este ma zaujima vas nazor na to druhe riesenie ktore ma napadlo, to ze by som si nechal kožu vzadu, cim by bola volnejsia, myslite ze by to bolo nevhodne?

ak je to podla vas tiez blbost a urolog povie ze je to ok, tak to necham tak, len by som v tom mal rad jasno .... a dakujem vsetkym za prispevky, aj za tie zabavne :)
:confused:
Marduk87
17.02.11,18:21
:confused:

ze by som si nechal stiahnutu predkozku na stalo
lujza.j
17.02.11,18:27
sa mi zdá, že si trošku posadnutý svojou "vecou":confused: prepáč, ale mať tvoje problémy.