Matthew DeWrong
18.02.11,08:29
Zdravim, mam problem s instalaciou XP profi na novy PC.. rozpraval som s s ITckarom, ktory mipovedal ze tam je nova zakladna doska, myslim ze ASUS a aj ked instalacia prebehne korektne, po par minutach od instalacie mi PC postupne prestava reagovat, po 10 min, nedokaze nacitat ani obsah zlozky Tento pocitac.. nedokaze znamena z nacitava isty cas a v spravcovi systemu je vyznacene okno ako "neodpoveda".. vdaka za kazdu radu :)
mecky
18.02.11,07:32
ovladace su vsetky?
popripade skus inu instalacku
Matthew DeWrong
18.02.11,07:38
praveze su vsetky, a moje uvazovanie smeruje prave k tomu, ze by som neinstaloval zakladnu dosku.. pretoze myslim ze je pripravena na 64 bitove systemy, ale my musime mat XP pro, kvoli organizacii vo firme.. inu instalacku nemam, a keby aj ano, nevezme mi na nu licenciu..
mecky
18.02.11,07:49
to ze podporuje 64bit system s tym nema priamo nic spolocne,
tak jedine skusit stiahnut najnovsie ovladace priamo zo stranky vyrobcu, service packy mas vsetky?

myslim ze ked pouzijes aj inu original instalciu (rovnaku verziu) tak by ti licenciu malo zobrat (aspon u win7 to funguje)
Matthew DeWrong
18.02.11,08:02
PC je novy, novsie ovladace nie su.. teda rovnake su na DVD ako na nete..co to spravi pri beznom uzivani, ked nenainstalujem driver na grafiku ? lebo presne to som spravil a ide to.. zatial.. :)
mecky
18.02.11,08:11
podla toho aky si tam win hodil driver sam :)
mozu sa sekat videa atd. co je to za grafiku?
Matthew DeWrong
18.02.11,08:17
to je kancelarsky PC, tam sa nic ako txt, robit nebude.. taham ted aktualizacie vsetko ide, myslim ze problem jevyrieseny.. na tom recovery boli dva programy ati, jeden s pridavkom south bridge, neskusal som ich nainstalovat jednotlivo, ale predpokladam ze iba jeden z nich blaznil na tom XP.. ak by si mal skusenost alebo tucha ktory, daj vediet, nainstalujem ten opacny.. ale nechce sa mi to preinstalovavat.. bo uz tam mam aktualizacie :D.. vdaka za ochotu :)
mecky
18.02.11,08:51
tak pokial bude vsetko bez problemov tak to nechaj tak, vyskusaj este ci ti korektne funguju usb porty
Matthew DeWrong
18.02.11,09:56
ano vsetko funguje, USB, USB3 aj eSata.. nastal jediny ale ocakavany problem, ze mi nejde idealne rozlisenie na HD monitore.. ale to prezijem, pripadne tam skusim nainstalovat nejaky univerzalny driver.. keby to az tak moc bodalo oci.. :)
mecky
18.02.11,10:04
pripadne skusit holy driver od amd, bez vsetkych tych blbosti co su v catalyst suite
Matthew DeWrong
18.02.11,18:25
stiahol som vseobecny driver od ati, a uz to je bezchybne.. vdaka za pomoc :)