alusa783
18.02.11,11:27
Dobrý deň

neviem si dať rady s nasledujúcim problémom

na firmu bolo uvalených niekoľko exekucii, niektorým exekutorom sme malu čast zaplatili, a zistila som taku vec že exekutorovi sme zaplatili 50e a on oprávnenému - tej firme ktorej dlžime posunul už len 27,39 e to sa môže? od čoho to závisí? (rozmýšlala som či je to dako ohraničené % ale ta suma je 54,78% tak to je asi hluposť)
potom by som poprosila ako je to v podvojnom učtovníctve ... mam nadalej zaväzky evidovat na 321? alebo sa to presunie niekde inde spolu aj s urokmi a sudnimi trovami a inými poplatkami suvisiacimi s tým?
alusa783
18.02.11,11:13
no jeden exekutor mi vysvetlil že z toho čo platíme tak sa najskôr uhraida uroky z omeškania.. trochu mi to príde čudné ..tak to by som už vedela
ale môže mi niekto povedat ako to mam učtovať prosím?
alusa783
18.02.11,13:00
poradi mi niekto ako to učtovat? aby som sa do toho pustila a mala to za sebou? potrebujem vediet ako zaučtovat ked mi príde exekucia ked ju platím, ked sa zvyšia trovy alebo iné veci
alusa783
23.02.11,08:36
poradi mi niekto ako to učtovat? aby som sa do toho pustila a mala to za sebou? potrebujem vediet ako zaučtovat ked mi príde exekucia ked ju platím, ked sa zvyšia trovy alebo iné veci

?? prosím poradte ako učtovat