mpca
18.02.11,12:45
Zdravíčko,
ako iste väčšina vie nejaký ten týždeň platí zákon 546/2010 ktorý káže samosprávam zverejňovať zmluvy, faktúr a objednávky.
Chcem od Vás poradiť ako vo wordpresse najefektívnejšie zverejňovať tieto zmluvy. Tip na nejaký modul alebo len roztriediť do kategórii? hm? :)
pistik71
18.02.11,12:55
Myslim ze by ti mohol vyhovovat http://wordpress.org/extend/plugins/download-monitor/ - je celkom fajn, da sa delit do kategorii aj v stromovej strukture. Pouzil som v projektoch viacero modulov pre files, avsak tento sa mi zda byt asi najlepsi (teda z toho co som skusal).
mpca
18.02.11,13:39
Skôr hľadám niečo také ako v prílohe:
Zoltan Miklos
18.02.11,18:35
heh, tiez som riesil nieco podobne... a nakoniec som sa rozhodol, ze cely projekt spravim v joomle...
pistik71
20.02.11,14:58
Skôr hľadám niečo také ako v prílohe:

Hm... to je robene na mieru. Takze bud si to naprogramujes sam, alebo pouzi nejaky modul, ktory len upravis, co bude ovela jednoduchsie (napr. k tomu co som ti poslal len dorobis niekolko fields navyse...).
Alebo to pridavat rucne a hodit to do obycajnej tabulky, napriklad cez WP-Tables, vedia triedit, vyhladavat, zoradovat a pod.
Dost zalezi aj na tom kolko toho bude, a kto to bude pridavat.
mpca
20.02.11,15:36
pridavat budem ja,,
prerabat do joomly nebudem :D to by bol krok spat..
Zoltan Miklos
20.02.11,15:50
... a nedalo by sa do podadresara webstranky naistalovat joomla, kde by si mal tych modulov na vyber viac? potom by si na joomle urobil tu tablulku a vo vordpresse by si mal jeden 'page' s iframe zobrazujuci stranku joomlovsku... viem, rad komplikujem veci ;-) ale bolo by to bez probramovanie a podla mna pomerne bezbolestne.. radsej pouzit modul v joomle, nez zasahovat do datovej struktury WP databazy - ta totiz podla mna na taketo veci nie je stavana.
v podstate ty mozes hostovat dokumenty aj na google dokumentoch a pouzit iframe v ramci WP stranky...
velmi zaujimavy problem... normalne ti ho zavidim.
mpca
20.02.11,16:08
koncepciu mam spravenú tak ako si spomenul,, fa zobrazované z gdocs cez iframe priamo na webstranke... len sa mi to pacilo ako to je spravené na tom screene :)
pistik71
22.02.11,18:23
koncepciu mam spravenú tak ako si spomenul,, fa zobrazované z gdocs cez iframe priamo na webstranke... len sa mi to pacilo ako to je spravené na tom screene :)

iframe, aj to je volba - akurat ze to robi problem vyhladavacom. Ale na tvoj ucel myslim ze jednoducha volba.
pistik71
22.02.11,20:26
koncepciu mam spravenú tak ako si spomenul,, fa zobrazované z gdocs cez iframe priamo na webstranke... len sa mi to pacilo ako to je spravené na tom screene :)

Pocuj, lepsie som si pozrel ten WordPress Download Monitor, a je tam mozne v najnovsej verzii velmi jednoducho pridavat pre subory vlastne metadata, ako je pre tvoj pripad FIRMA, ICO, CENA,... atd.
Takze nie je co riesit, je to jednoduche a ciste (teda programovo, naco znasilnovat iframe :))