baili-27
18.02.11,13:48
Dobry den chcela by som sa spytat ci mi exekutor moze zobrat auto ktore akurat splacam leasingom, splacam ho uz asi tri roky , s leasingom nemam problem ale bohuzial mam este jednu pozicku s ktorou problem mam, strhaju mi sice na nu z platu ale volali mi ze im to nestaci aby som mesacne este platila nejakych 50eur, ktore pravdaze nemam, take vystavacne, tak teraz mi prislo od exekutora zaplatit nejakych 400eur, ako doplatok k tomu co mi strhaju z platu, ale kedze tych 400 nemam, tak sa chcem spytat ci mi moze siahnut na auto, alebo nie, nie je to tak ze pokial auto nesplatim tak mi ho zobrat nemozu, lebo vlastne nie je moje? Poradte prosim!!Dakujem!
dana9
18.02.11,12:52
Exekutor na auto siahnut nemoze, pretoze vlastnikom vozidla je leasingova spolocnost.
Exekuciou moze byt postihovany iba majetok v tvojom vlastnictve
intro
18.02.11,18:35
- exekúcia postihnutím iných majetkových práv
dana9
18.02.11,19:53
ano samozrejme mas pravdu, ale odpovedala som v kontexte otazky - na leasovane auto exekutor nesiahne, pokial leasing nebude vyplateny
Stanislav 1975
18.02.11,20:10
ano samozrejme mas pravdu, ale odpovedala som v kontexte otazky - na leasovane auto exekutor nesiahne, pokial leasing nebude vyplateny

noooo,ale akonáhle auto prejde do vlastníctva menovanej,tá sa ani nestihne obzrieť-tak exekútor urobí CHŇAP...:):):)
baili-27
18.02.11,21:01
Dakujem velmi pekne, hned som kludnejsia.Ked auto prejde do mojho vlastnictva, to uz tento problem budem mat davno vyrieseny.Dakujem!!!!
intro
19.02.11,20:02
Môže sa stať, že exekútor vyrovná poslednú splátku a urýchli tak prevod vlastníctva auta a následne jeho predaj .
1citrus1
12.12.11,12:29
Dobrý den chcela by som sa spytat este k tejto teme exekucie auta.kedže mam auto na leasing platim ho ale v technickom mam svoje meno ako majitel auta,može mi ho exekutor vziat?dakujem
Tweety
12.12.11,13:09
Dobrý den chcela by som sa spytat este k tejto teme exekucie auta.kedže mam auto na leasing platim ho ale v technickom mam svoje meno ako majitel auta,može mi ho exekutor vziat?dakujem Prečo by ho bral, keď ho platiš?
1citrus1
12.12.11,16:01
no auto sice platim ale mam iny dlh kde mi hrozii exekucia tak sa bojim ze pridem o to auto.