matros
18.02.11,14:59
Chcel by som sa opýtať, či niekto nemáte skúsenosť s odosielaním pošty cez nejaký program, ktorý to odosiela cez Outlook. Skúšam program Mail List, ale ked na odoslanie pouzivam svoj ucet v Outlooku, tak pri odoslani vyskoci hlaska, kde musim povolit odoslanie prostrednictvom Outlooku. A robit to pri kazdom jednom odoslani je strasne zdlhave. Neviem kde nieco take nastavit, pretoze som to nikde nenasiel.
Zoltan Miklos
18.02.11,19:14
ta hlaska vyskakuje kvoli bezpecnosti, aby ti nejaky virus nemohol odosielat z outlooku spamy.
Rieseni je niekolko:

1. Outlook Redemption Tool. Toto je maly soft, ktory nahradza niektore dll subory tvojej instalacie Outlooku a tym odstranuje bezpecnostnu funkcionalitu, t.j. nebudes mat vyskakujuce hlasky.
Je to hackovanie, ale spolahlive riesenie. Developer verzia ja zadarmo, komercna verzia je dost draha...
Tumas linku: http://www.dimastr.com/redemption/


2. Dasli soft sa vola ClickYes. tento po nainstalovani bude za teba odklikavat hlasku, kedykolvek sa objavi...
Odporucam toto riesenie. Program ma aj zakladnu verziu zadarmo, ktora by ti mala postacovat.
Linka: http://www.contextmagic.com/express-clickyes/


3. Pouzi prastaru verziu Outlooku 2000 - musis mat stary Win XP bez Service Pack-u a ani Office nesmie mat service pack - pocitac ti bude furt nariekat, ze tie service packy chce, a naozaj, pocitac bez bezpecnostnych zaplat je vystaveny velkemu riziku, takze toto riesenie neodporucam....


4. Neda sa ten tvoj MailList program nakonfigurovat, aby pouziva ThuderBird, ci priamo kontaktoval SMTP server?

5. Pouzi iny program, nez MailList - nejaky taky, co priamo kontaktuje SMTP server, dokonca su aj online Mailing sluzby, ktore za teba preberu pracu rozosielania spamov... aspon tvoju IP adresu nebudu zaradovat do blacklistov, lebo moze sa stat, ze ak z tvojho pocitaca rozosles prilis vela emailov, tvoja IP adresa sa moze ocitnut na spamlistoch.

Asi tak. Dakujem, ze si mi pripomenul moje stare casy hackerske :-D.
matros
18.02.11,23:00
Ďakujem velmi pekne za odpoved. Vyskusal som a funguje bez problemov. Na toto by som tazko prisiel :) Este raz diky. Moc mi to pomohlo.