jurco286
18.02.11,16:50
dobry den
chcel by som sa opytat ako ma vyzerat ziadost o brigadu, viem ze uz jedna tu je ale ja potrebujem taku ziadost kde som sa o ziadnej ponuke nedozvedel ale ziadost tam odnesie rodinny znamy, som student strednej skoly a potrebujem brigadu na jul-august.

za odpoved dakujem
arizona
18.02.11,16:04
jurco286
18.02.11,16:10
jno uz som ju nasiel som si ulozil link v notebooku ta uz ju mam http://www.webregister.sk/inzercia_sk/www_42_149_129046/brigady_brigada_praca_prace_pracu
jurco286
18.02.11,16:43
moze vyzerat ziadost takto???
ladyrs
18.02.11,16:52
úprimne ti poviem,ak by prišla takáto žiadosť k nám do firmy, tak by som na ňu ani nereagovala......
veď je toľko vzorov, nech to nejako aj vyzerá, skús to naformátovať... okrem toho by si niečo aj o sebe mohol napísať, a chýba aj adresát .... ale by som mohla pokračovať
arizona
18.02.11,17:01
moze vyzerat ziadost takto???
Mne sa tam moc nepozdava to, ze hladas pracu "zodovedajucemu tvojmu veku-mam 18 rokov":confused:...
V 2. prispevku som ti doplnila linky. Skopiruj si to do Wordu a prepis si udaje.
Co nepotrebujes /napr.udaje o doterajsom zamestnani/ mozes nahradit brigadami,ak si nejake uz absolvoval,alebo to vymaz. Samozrejme, ze od studenta nikto neocakava prax a skusenosti ako od starsieho uchadzaca.
jurco286
19.02.11,08:02
pre ladyrs: a coby si povedala teraz uz som ju upravil, pridal adresáta, oslovenie o sebe nieco napísal atd...
ladyrs
19.02.11,10:58
no vidíš, už sa to zlepšuje...... veď všetci sme nejako a niekedy začínali, takže je to určite chválitebné,že chceš robiť

a k tej žiadosti, skús tam dať väčšie odstupy medzi jednotlivými časťami, aby žiadosť nebola natlačená do hornej časti listu.... a myslím ani dátum a miesto tam nemáš uvedené.....
inak OK