PeterKMY
18.02.11,22:59
Takze na zaciatok, nieco som sa tu docital, ale predsa som vytvoril novu temu lebo sa mi jedna skorej len o jednu konkretnu nemocnicu, takze :

caute, dneska som prisiel od zubara, po rengene...ma ist zadna "osmicka" von, tlaci mi na zub, a uz ma boli dost jasno z toho...Dala mi lieky Aulin na zapal, ze by to po tom malo prejst. A mam ist na zakrok bud do TN alebo Blava. Ja som si vybral ze sa objednam do Trencina na Legionarskej ulici. Chcem sa spytat boli ste uz niektory, na tomto zakroku, konkretne v tom Trencine ? Ako to vlastne prebieha ?

Da sa ist aj do anestezie ? Je o tom vela popisaneho, ale v kazdej diskusii inak, niekde pisu ze boli v uplnej anestezii, niekde pisu ze to sa tak nerobi...alebo ak hej tak dost velky poplatok.

Zubara moc v laske nemam...Cize by som to chcel prezit co najjednoduchsie... Dakujem za vycerpavajuce rady.

P.S. Pytam sa konkretne o nemocnicu v Trencine na Legionarskej ulici...cize tam kde by som mal ist. Ale uvitam aj ine info o tej anestezii ako to vlastne s nou je.
arizona
19.02.11,10:41
Mala som rovnaky problem.Odporucili mi nejakeho odbornika v BA,ale kvoli velkym bolestiam by som tam ani nebola dosla.
Zistila som si, ze v nasom meste maju dvaja lekari opravnenie robit taketo operacne zakroky . Objednala som sa u jedneho.Prednostne ma zobral hned v ten den.
Som hrozny bojko na zubara,ale poviem ti, ze ziadnu bolest som necitila,robil mi to bez anestezie, iba s injekciami.
Ako to prebiehalo? Mne to pripadalo ako hociktore ine sedenie u zubara.

Odporucil mi,aby som si kratko po zakroku dala tabletku od bolesti,prip. po par hodinach dalsiu.V lekarni som si kupila salviovy roztok na vymyvanie, aby sa rana rychlejsie zahojila.
Pomohlo, po 3. dnoch som uz ani nevedela, ze som na nejakom zakroku bola.

Takze, nemaj obavy, urcite to zvladnes. A daj si to urobit co najskor,lebo bolesti su zo dna na den neznesitelnejsie;)