faklmen
19.02.11,09:40
Ahojte podnikatelia.
Predavam okrem ineho sypane caje, zrnkovu kavu, korenie a podobne.
Doteraz som predaval po jednotlivych baleniach do vyrobcu.
Teraz chcem kupovat jednotlive polozky na kila a sam si to sackovat na drobno do original sackov na to urcenych.
Co potrebujem k tomu aby som mohol tovar takto prebalovat. Pretoze v podstate prichadzam do priameho styku s potravinou. Nic nebudem menit, len z vacsieho mnozstva balit mensie a potom predavat. Je to vsetko vlastne suseny tovar.

Treba nieco aj z hygieny? Alebo staci potavinársky preukaz.
Zatial je to v malom, mam vyhradenu jednu izbu (4x4m) v byte, ktora je urcena iba na tento ucel. Komplet prerobena od podlahy az po strop.

Dakujem za rady ak ma niekto s tym skusenosti.:)
caco
14.03.11,06:50
Ahojte podnikatelia.
Predavam okrem ineho sypane caje, zrnkovu kavu, korenie a podobne.
Doteraz som predaval po jednotlivych baleniach do vyrobcu.
Teraz chcem kupovat jednotlive polozky na kila a sam si to sackovat na drobno do original sackov na to urcenych.
Co potrebujem k tomu aby som mohol tovar takto prebalovat. Pretoze v podstate prichadzam do priameho styku s potravinou. Nic nebudem menit, len z vacsieho mnozstva balit mensie a potom predavat. Je to vsetko vlastne suseny tovar.

Treba nieco aj z hygieny? Alebo staci potavinársky preukaz.
Zatial je to v malom, mam vyhradenu jednu izbu (4x4m) v byte, ktora je urcena iba na tento ucel. Komplet prerobena od podlahy az po strop.

Dakujem za rady ak ma niekto s tym skusenosti.:)

predpokladám ,že budeš potrebovať zdravotný/hygienický/preukaz,čisté priestory,čiže umývatelné steny-náter,alebo keramické obklady a samozrejme povolenie od hygieny:),certifikované obaly na výrobky,takže žiadny doma vyrobený sáčok