marianella
19.02.11,11:20
ahoj. bola by som vdačna, keby mi niekto poradil ohladne predaja tejto značky. objednavam sem tam z USA z ich stranky a vždy podpisujem čestne prehlasenie pre slovenský colný urad, že tovar nebudem dalej predavať, ale čo ak by som ho chcela dalej ponukať?? čo mam urobiť?
dakujem :)
Danielle369
19.02.11,15:39
zrejme podpisuješ preto,lebo platíš menšie clo a veci máš pre svoju potrebu a nie na predaj...
na mimi...predávajú viktorku ale píšu " raz oblečené
marianella
19.02.11,17:42
ok, chapem. ale ja by som chcela tie veci do obchodu :)
andreaS
19.02.11,17:51
uprimne povedane si myslim, ze bez sance... keby VS chceli obchody v europe, tak si ich tu zriadia... preco inak by boli roky rokuce vylucne len v USA?

osobne povazujem predaj cez mimibazar za zlodejinu, ked vidim tie cifry za ake tie veci predavaju a az neuveritelne, ze im to vobec niekto kupuje... nehovoriac o ciernom podnikani, ale to je o inom... a to som uz mimo temy...
profesional
19.02.11,19:05
Ak zatajis pred colnym uradom pri dovoze ze tovar je dovazany pre obchodne ucely, tj. na dalsi predaj, tak ide o TRESTNY CIN. A na to ti pridu daniari pri prvej danovej kontrole. Takze na colnici pekne krasne deklaruj pravdu. Inak skoncis v base.
marianella
22.02.11,14:19
Doteraz som objednavala tovar pre svoju potrebu, ale o par mesiacov mi konči materska dovolenka a zahravam sa s myslienkou otvoriť si obchodik, preto ma to zaujima, ja nemam zaujem o nijaký trestný čin.... iba som chcela vedieť či je to možne ... a ak ano - ako na to.
Timka1
22.02.11,14:27
Chokma
02.04.13,06:50
uprimne povedane si myslim, ze bez sance... keby VS chceli obchody v europe, tak si ich tu zriadia... preco inak by boli roky rokuce vylucne len v USA?

osobne povazujem predaj cez mimibazar za zlodejinu, ked vidim tie cifry za ake tie veci predavaju a az neuveritelne, ze im to vobec niekto kupuje... nehovoriac o ciernom podnikani, ale to je o inom... a to som uz mimo temy...

zlodejina kociek z mimibazaru je hlavne v tom, ze ponukaju victorias secret a cloveku pride lacny brak z chiny. vlastna skusenost.