paseka
19.02.11,17:50
Chcel by som vediet ako preukazat spolocnu domacnost ked manzelka ma iny trvaly pobyt ja mam iny trvaly pobyt a spolocne byvame v starom rodinnom dome po starych rodicoch manzelky, ktory nie je na nas pisany, nemame ani najomnu zmluvu, nase mena nesu uvedene ani na uctoch od elektriny.

Dakujem
buchač
19.02.11,17:14
Chcel by som vediet ako preukazat spolocnu domacnost ked manzelka ma iny trvaly pobyt ja mam iny trvaly pobyt a spolocne byvame v starom rodinnom dome po starych rodicoch manzelky, ktory nie je na nas pisany, nemame ani najomnu zmluvu, nase mena nesu uvedene ani na uctoch od elektriny.

Dakujem

Dôvod preukazovania ...??????
Mária27
19.02.11,21:54
Spoločná domácnosť sa u manželov predpokladá, nemusia mať spoločný trvalý pobyt. Skôr by sa dokazovalo, že nežijú v spoločnej domácnosti.
Pri takýchto prípadoch sa dáva čestné vyhlásenie.
Majka
12.03.12,14:17
ma narok manzel na odpocitatel.polozku na manzelku, ked ziju v spolocnej domacnosti ale ona ma iny trvaly pobyt, su manzelia ziju v jednej domacnosti a maju deti....
Mila123
12.03.12,14:23
ma narok manzel na odpocitatel.polozku na manzelku, ked ziju v spolocnej domacnosti ale ona ma iny trvaly pobyt, su manzelia ziju v jednej domacnosti a maju deti....
jasne, že má nárok.....
Tweety
12.03.12,14:24
ma narok manzel na odpocitatel.polozku na manzelku, ked ziju v spolocnej domacnosti ale ona ma iny trvaly pobyt, su manzelia ziju v jednej domacnosti a maju deti....

Trvalý pobyt nie je podmienkou, podstatné je, aby mali spoločnú domácnosť. Máš to uvedené už aj v príspevku č.3.