kaiphas
20.02.11,09:07
Ja totiž áno s tým, že sms/mms mali byť ZADARMO no a dnes som si kontrolovala spotrebu nad rámec na orange.sk/spotreba a ja mám o 6€ viac a priateľ o 3€ viac čiže nám to normálne zarátali ako odoslané mms a sms do siete Orange. Na stránke Orange však nie je napísané žiadne spoplatnenie tejto akcie ani iné poplatky.
andreaS
20.02.11,08:45
kaiphas
20.02.11,08:49
Dakujem:)
alla66
20.02.11,08:50
Ja totiž áno s tým, že sms/mms mali byť ZADARMO no a dnes som si kontrolovala spotrebu nad rámec na orange.sk/spotreba a ja mám o 6€ viac a priateľ o 3€ viac čiže nám to normálne zarátali ako odoslané mms a sms do siete Orange. Na stránke Orange však nie je napísané žiadne spoplatnenie tejto akcie ani iné poplatky.

Pri aktivácií Valentínske SMS a MMS zadarmo
prišli dve sms. Prvá ťa informovala o úspešnej aktivácií a v druhej si našla čas, odkedy je akcia aktívna. Moji mládežníci mali akciu platnú až od 9 hodiny rannej. Posielali SMS/MMS pred doručením druhej správy, samozrejme za poplatok.:rolleyes:

Podľa diskusií na nete, nie si sama, kto zistil spoplatnené sms/MMS.
Ak si posielala správy až po druhej notifikácií od Orange, kontaktuj operátora a podaj podnet na reklamáciu.

PS:
Nezabudni deaktivovať akciu;)

Benefit si môžete deaktivovať od 4. februára zaslaním SMS v tvare VALENTIN D 0XXXXXXXXX (napríklad VALENTIN D 0905905905) na krátke číslo 9054 alebo 444 pre zákazníkov s predplatenou kartou. Zaslanie deaktivačnej SMS je bezplatné. Benefit bude deaktivovaný do 24 hodín, zároveň ak bol platný obojsmerne, deaktivuje na oboch číslach.


Podmienky majú byť jasné. Prečo Valentínske SMS a MMS zadarmo nezačínajú o polnoci, ale v mojom prípade až o 9 hodín neskôr?:(

Valentínske správy
1. Účastník, ktorý má na SIM karte aktivovaný účastnícky program, ktorý umožňuje odosielanie SMS alebo MMS správ, má právo na poskytnutie služby
„Valentínske správy“ (ďalej len „Benefit“, v komerčnej komunikácii môže byť služba označovaná aj ako „Valentínsky benefit“), ktorá umožňuje odosielanie
bezplatných SMS alebo MMS správ na jedno vybrané národné účastnícke číslo (okrem čísel pridelených v rámci služieb Orange Doma a čísel tzv. alternatívnych
operátorov so samostatnými predvoľbami). Ak ide o vybrané účastnícke číslo v sieti Orange (okrem účastníckych čísel FunFón), Benefit bude
aktivovaný (ďalej aj „Pasívna aktivácia“) aj pre toto účastnícke číslo (ďalej len „Vybrané číslo“). Účastník prehlasuje, že pred aktiváciou Benefitu pre Vybrané
číslo zabezpečil súhlas užívateľa Vybraného čísla s aktiváciou Benefitu pre Vybrané číslo.
2. Doba platnosti Benefitu je 12. 2. 2011 až 18. 2. 2011.
3. Účastník môže požiadať o aktiváciu Benefitu od 2. 2. 2011 do 17. 2. 2011 zaslaním aktivačnej SMS správy v tvare VALENTIN 0xxxxxxxxx na krátke číslo
142 (ďalej aj „Aktívna aktivácia“). Aktivačná SMS správa je spoplatnená cenou za odoslanie SMS na číslo v sieti Orange v závislosti od účastníckeho
programu, ktorý je na SIM karte aktivovaný. Benefit možno deaktivovať zaslaním bezplatnej SMS správy v tvare VALENTIN D 0xxxxxxxxx na číslo 9054;
deaktivácia Benefitu je možná aj zo strany užívateľa Vybraného čísla (k deaktivácii Benefitu v takom prípade príde na oboch SIM kartách).
4. V jednom čase môže mať účastník Benefit pre jednu SIM kartu aktivovaný na základe Aktívnej aktivácie len raz (pre jedno Vybrané číslo); tým nie je dotknuté
právo užívateľa Vybraného čísla na Aktívnu aktiváciu Benefitu pre iné, ním vybrané číslo. Jedno Vybrané číslo si môže zvoliť viacero účastníkov, počet
Pasívnych aktivácií pre jedno Vybrané číslo nie je obmedzený.
5. Benefit sa nevzťahuje na SMS a MMS správy odosielané v roamingu. Odosielanie MMS správ je možné len v prípade účastníckych programov a služieb,
ktoré túto službu umožňujú.