jadranka111
21.02.11,11:39
Ahojte poraďáci, potrebujem poradiť. Začínam robiť JU, už viem, že chcem používať program ALFA /skúšala som DEMO a zdá sa mi najjednoduchší/, len neviem ktorý si mám kúpiť - myslím ktorú verziu? Bude mi stači Profesionál, alebo kúpiť Multiverziu či až Maxi? Zatiaľ len začínam a mám 2 klientov, ktorí nie sú platcami DPH. Ale tak verím, že sa to nejako rozbehne a budem mať viacej klientov? Tak mi poraďte ako ste začínali vy?:)
jadranka111
21.02.11,10:46
a ešte mám dodatok : začínam to robiť na základe dotácie z ÚP, v zmluve mám uvedenú sumu na zakúpenie ekonom. softwéru. Čiže mám tomu rozumieť tak, že si za to môžem kúpiť len jeden program ALFA, alebo aj ostatné OMEGA a OLYMP? Pýtam sa tu, možno tu je niekto kto tiež tak začínal, lebo na našom ÚP mi určite nebudú vedieť poradiť, už mám s nimi skúsenosti.
ema_ema
22.02.11,12:15
ja mám doma alfu a ktorú potrebuješ nuž popríde tam zavolaj ale dá sa pekne poskladať čo potrebuješ, ja mám napr. účtovanie, daňové priznania a modul DPH. sklad nepotrebujem lebo účtujeme priamo do spotreby a tak keby dačo dá sa program rozšíriť, nemám ani valutové pokladne lebo nemáme inú menu.
a ostatné programy nuž otázne či ich potrebuješ to musíš vedieť sama
sedi
22.02.11,15:03
keď si robila podnikateľský zámer a uvádzala si približnú sumu za budúci nákup software-u tak si už musela zvažovať či zakúpiš len alfu alebo všetky tri softy, takže od toho by sa to malo odvíjať akú sumu si uviedla v podnikateľskom zámere.