Palike852
21.02.11,11:57
Mam notebook ACER ASPIRE 5935G, ktorý má v sebe graficku NVIDIA GEFORCE GT 130M, mám Windows 7 64 bit verziu.Všade na internete kde pozriem je, že to ma grafiku taku aku som pisal hore, ešte aj nálepku na NB mám takú s NVIDIOU a presné označenie. Ale ked si zapnem tento program tak mi vyhodí, že je ta grafika iná. aj v spravcovi zariadeni to mam tak.. Neide mi nainstalovat ani ovladac z nVidia stranky.. pise mi ze nemam podporovany hardware.. a ked dam automaticke rozpoznanie hardweru pise ze nemam nVidiu v NB.. to mi robi od posledneho preinstalovania win. moze to mat suvis s tym?..
misoft
21.02.11,11:50
To preto, lebo používaš CPU-Z a ten je pre počítačový čip - centrálnu procesorovú jednotku a nie pre grafiku. Pre grafickú jednotku je GPU-Z http://www.softmania.sk/Gpu-Z.html a ten poskytuje informácie o grafickej jednotke a grafickom procesore.
Vlado40
21.02.11,12:50
Palike852
23.02.11,12:31
no uz to ide.. aj ked dam cez nVidia stranku aby mi automaticky naslo HW tak ho najde.. nie ako pred tym ked mi vypisovalo ze nemam pozadovany hw.. neviem v com bola chyba..