martinez
21.02.11,14:36
Ahojte. Prosim o radu. Mam sro zapisanu v obchodnom registri. Chcel by som urobit nejake zmeny v informaciach :
- Upravit nazov firmy (zmenit male pismena na velke)
- Upravit adresu u jedneho zo spolocnikov.

Viem, ze na orsr je na to tlacivo a ze za zmenu sa plati 66 eur.

Otazka : Mozem do toho 1 tlaciva vpisat viacero zmien a zaplatim spolu za vsetky zmeny 66 eur alebo ak mam v tlacive vyznacene 2 zmeny, tak za kazdu zmenu zaplatim 66 eur ?

Dakujem
KEJKA
21.02.11,13:38
za jeden návrh na viacero zmien zaplatíš stále jeden a ten istý poplatok. Pri eletronickom podaní zaplatíš 33 EUR.
martinez
21.02.11,13:41
no uz som si nasiel aj odpoved :-)

http://portal.gov.sk/Portal/sk/Default.aspx?CatID=39&aid=721

z návrhu na zápis zmeny alebo na doplnenie akéhokoľvek počtu údajov týkajúcich sa jednej zapísanej osoby s výnimkou zmeny alebo doplnenia údajov v názve obce, v poštovom smerovacom čísle, v názve ulice alebo iného verejného priestranstva, prípadne s tým súvisiacej zmeny orientačného čísla alebo súpisného čísla, ak nedochádza k zmene jej sídla, miesta podnikania alebo bydliska 66 € – v jednom poplatku je zahrnutý akýkoľvek počet návrhov na zápis zmeny alebo doplnenie údajov týkajúcich sa jednej zapísanej osoby, ktoré sú obsiahnuté v jednom návrhu na zápis.
martinez
21.02.11,13:42
dakujem kejka
KEJKA
21.02.11,14:01
to bola bleskovka, 3.36, 3.38, 3.41 a 3.42
zasmiala som sa.
AIMA
16.06.14,13:47
Ahojte, prosím o info:
návrh na zmenu v obchodnom registri je potrebné podať kompletne celé tlačivo, alebo len vyplnené časti - strany?

Ak je dodatok zakladateľskej listiny, je potrebné vypracovať aj úplné znenie?

V tomto prípade pristúpil do jednoosobovej eseročky ďalší konateľ.