IvetaH
21.02.11,18:36
Dobrý večer,
mám mobilný internet od T Mobile, dobiť si ho viem, len neviem zistiť koľko mi zostáva alebo koľko som minula. Dôležitejšie je pre mňa vedieť, koľko mi zostáva.
Prosím ako na to?
Ďakujem
velvet
21.02.11,20:56
ahoj
ja mám tiež net od T-mobile a dala som si poslať sms - pošlú ju vždy keď prečerpám 90% voľného objemu dát.
Nevýhoda - tých 10% prečerpám potom tak rýchlo, že vždy musím doplatiť :o
zacik23
22.02.11,15:45
mam sice mobilny internet od orange ale tam si viem pozriet aktualnu spotrebu (resp. spotrebu do predchadzajuceho dna, kedze aktualizacia nie je uplne online).

som si takmer isty ze nieco podobne ma aj T-Mobile, pozri na ich stranku sekcia Moj T-Mobile/Spotreba; ak si s tym neporadis, skoc do ktorejkolvek znackovej predajne kde ti poradia ako sa prihlasis a ako si pozries spotrebu
mpca
22.02.11,17:29
www.t-mobile.sk -> Môj T-Mobile -> Mobilný internet -> Spotreba
gardenia
31.03.11,14:17
Ahojte, prosím vás o radu - idem kúpiť mobilný internet od Orange, ktorý budeme využívať zhruba 8 dní mesačne - na chalupe. Majú v ponuke okrem denných internetov /zdajú sa mi drahé/ aj "internet mini" 600 Mbt - myslíte, že nám bude stačiť na tých 8 dní, ak nebudeme nič sťahovať, len surfovať, chatovať?
gardenia
31.03.11,19:52
Pekne prosím o radu!!!!!!!
alla66
31.03.11,19:58
PS: koľko budeš platiť?
Ak máš chuť testovať, do polnoci stíhaš vyplniť objednávku http://www.sk.o2.com/pre-vas/e-shop/kosik?px_product=3384. Číslo je zadarmo, pri prvom dobití získaš 50 % bonus, aktivuješ Neobmedzený internet za 6 € a otestuješ na chalupe.
gardenia
31.03.11,20:29
Alla, asi 6,5O eur mesačne. Ide o to, že máme chalupu v takom zapadákove, kde funguje len Orange. Už to máme odskúšané. Inak, ďakujem za tip.
alla66
31.03.11,20:39
Dík, našla som.....je tu ešte ďalší ( povinný? ) poplatok 2,50 € za Bezpečnostný balík ESET Smart Security

http://www.orange.sk/web/internet/mobilny_orange_internet/moi_cennik.html
vadí mi táto veta: Zľava platí pre účastnícky program Mini +, Klasik + alebo Premium + pri podpise dodatku s viazanaťou na 24/36 mesiacov.
zacik23
01.04.11,07:50
600MB nie je az taka vela, zavisi na co budes internet na chalupe pouzivat, dnes ked su na vsetkych strankach rozne animacie, reklamy tak tie data naskakuju pomerne rychlo :)

doporucujem na tvoj "domaci" pc nainstalovat nejaky program na meranie stiahnutych dat (napr. Du meter , Connection meter) kde si lahko overis ci tych 600MB bude stacit alebo nie.

P.S. Orange ku svojim mobilnym internetom ponuka aj plateny balicek (cca 2evri), kde po precerpani predplatenych dat sa namiesto spoplatnovania kazdeho dalsieho MB len obmedzi rychlost a tak mas svoju utratu pod kontrolou; netusim ci je tento balicek dostupny aj pre Mini+
gardenia
01.04.11,14:02
Díky za rady, rozhodla som sa pre Denný internet 0 eur, bez mesačného poplatku a za každý deň pripojenia 2eurá, denne 200 MB. Aj keď ma to možno vyjde viac teraz cez leto a jeseň ako som počítala, ale aspoň nebudem nič platiť cez zimu /november-apríl/, kedy na chalupu nechodievame. Ďakujem vám.