bdiuci
21.02.11,22:08
Na internete som žiadne informácie nenašla, ale potrebujem vedieť, aké sú pokroky v oblasti očných protéz. Môj priateľ utrpel pred mnohými rokmi úraz, v dôsledku ktorého prišiel o zrak ľavého oka. Doteraz mal očnú protézu, vyrobenú u p. Prieložného v BA, ale teraz premýšľame o nejakej vhodnejšej, resp. prirodzenejšej metóde. Vie niekto poradiť?
arizona
21.02.11,21:35
bdiuci
22.02.11,07:58
Z tej diskusie sa človek o bio eye veľa nedozvie, je to tam len "okrajovo" spomenuté, bohužiaľ. Potrebujem konkrétnejšie veci. :)
arizona
22.02.11,08:22
Z tej diskusie sa človek o bio eye veľa nedozvie, je to tam len "okrajovo" spomenuté, bohužiaľ. Potrebujem konkrétnejšie veci. :)
Viem, ze nie, ale prilozila som ti ten link preto,lebo tam si davali rady a pripajali vlastne skusenosti pacienti s podobnym zdr. problem.
Taktiez su tam konkretne kontakty na odbornikov,lekarov, zaoberajucich sa danou problematikou nielen v SK,ale aj v blizkom zahranici.
Predpokladala som, ze tam skor najdes odpoved,alebo kontakty na ludi ako na tejto stranke;)
bdiuci
22.02.11,09:34
Ďakujem Ti pekne, ten link som už preštudovala asi pred týždňom. Je dobré, že si ľudia môžu takýmto spôsobom vymieňať svoje skúsenosti, myslela som si, že niekto bude mať skúsenosť aj s operáciou bio eye. No možno to na Slovensku ešte nie je rozbehnuté. Každopádne budem vďačná za akúkoľvek info.