questionCN
22.02.11,17:14
Dobry den vsetkym,
skusam sem uz 2x dat svoj dotaz, snad mi nik neodpovedal len preto, ze som ho nejak zle vlozila, kedze sa "tu" zatial moc nevyznam .
Prosim o radu....
Dam priklady: vodic ide do zahranicia z BA napr. do PL cez Svrcinovec a cesta na hranicu mu trva 6 hodin. Naspat mu cesta po prekroceni hranic trva 7 hodin (aj s oddychom). Moja 1. otazka, zratavaju sa tieto casy pre SR 6+7 a ma narok na pasmo 12-18 hodin, alebo stale zostava v pasme do 12 hodin?
Dalsi pripad, vodici jazdia denne niekolko x do zahranicia , raz je to cas kt. nez pridu na hranicu 3 hodiny, niekedy 4, niekedy 2 a niekedy ten sucet vyjde aj nad 12 hodin v ramci SR, hoci nikdy to nie je pri 1ceste viac ako 5 hodin. Plati v tomto pripade, ze vykonanie viacerych PC pocas jednej prac. zmeny trva menej ako 5 hodin a ma narok len na 1.casove pasmo 5-12 hodin, al. sa tieto hodiny narataju a ma narok na stravne kt. robi sucet tychto viacerych ciest?
Prosim viete mi poradit? Vopred dakujem za odpoved.
Llívia
22.02.11,20:30
Prečo zakladáš novú tému, keď si otázku položila tu: http://www.porada.sk/t109877-p29-stravne-a-vreckove-pre-tuzemske-a-zahranicne-pracovne-cesty-kratenie-stravneho.html#post1658353 ?
Nie vždy sa dočkáš odpovede hneď, treba chvíľu vyčkať a nie hneď zakladať novú tému.