bui
15.12.05,21:54
V novembri bola nasa firma zapisana do OR. Nasou cinnostou bude poskytovanie sluzieb v oblasti automatizacie a vypoct. techniky. Zatial nemame ziadnych zamestnancov, vsetko sa len rozbieha. Dostali sme zakazku na vykon urcitej prace v zahranici. Mame k dispozicii uz aj cloveka, ktory by tu pracu vykonal. Chcela by som sa spytat niekoho kto ma s tym skusenosti ako to cele urobit. Co je najvyhodnejsie. Ci uzatvorit s danym clovekom dohodu o VP, ci pracovnu zmluvu, ci to riesit nejakou pracovnou cestou a dietami....alebo len odmenou za vykonanu pracu...a ako to budes odvodmi v pripade dohody...len UP?....keby mi mohol niekto poradit bola by som mu velmi vdacna...
Nasa firma si potom bude tieto sluzby fakturovat u sprostredkovatela , ktory tuto pracu zohnal...
Dakujem moc
bui
16.12.05,11:07
nikto mi neporadi?
Mohla by sa s nim uzavriet dohoda o vykonani prace, pricom bude v nej dohodnuta odmena....a to hodinova sadzba + cestovne nahrady....a odvod by bol len urazove poistenie, kt. by platil zamestnavate?...a samozrejme dan...ktora by sa mu strhla a odviedla na dan. urad...
Pretoze ak s nim uztvorime prac. zmluvu, tak by sme kedze pojde o dobre platenu pracu, museli odvadzat velke odvody+ samozrejme cest.nahrady...
Chobot
16.12.05,11:17
Záleží asi od toho, ako dlho bude tú prácu v zahraničí vykonávať. Ak by to bola len krátkodobá záležitosť (do 1 mesiaca) tak by som asi uprednostnil dohodu o VP. Ak by to trvalo tak do pol roka, tak by sa dalo pouvažovať aj o pracovnej zmluve na dobu určitú.

Cestovné náhrady nemusíte dohadovať v zmluve, na tie má automaticky nárok zo zákona, ak je v pracovnom alebo obdobnom vzťahu a je vyslaný na služobnú cestu.

Inak je to na vás dvoch, ako sa dohodnete, resp. na čo je ochotný pristúpiť ten človek, ktorý bude tú prácu vykonávať.
Zita5
16.12.05,11:27
Aj ja som mala podobný prípad , dotyčný išiel do Nemecka na 2 týždne . Zúčastnil sa pri demontáži stroja a následnej nakládke . Uzatvorili sme s ním DoVP , s tým že sa určila sadzba na hodinu . Vyúčtovalo sa stravné + vreckové . Ubytovanie platila firma .Pred odchodom dostal na základe CP zálohu v EUR.
bui
16.12.05,12:33
Dakujem za odpovede. Problem je v tom ze ta praca bude trvat asi dlhsie ako mesiac, lenze ak s nim uzatvorime prac. zmluvu , tak potom tie odvody z dohodnutej mzdy budu dost velke. Ine riesenie asi neexistuje...
a keby bola mzda primerana a zvysok by sa vyplatil nejako inak...nejako odmenou...neviem, vobec s tym nemame skusenosti
Zita5
16.12.05,12:44
Dakujem za odpovede. Problem je v tom ze ta praca bude trvat asi dlhsie ako mesiac, lenze ak s nim uzatvorime prac. zmluvu , tak potom tie odvody z dohodnutej mzdy budu dost velke. Ine riesenie asi neexistuje...
a keby bola mzda primerana a zvysok by sa vyplatil nejako inak...nejako odmenou...neviem, vobec s tym nemame skusenosti


A nemá ten dotyčný náhodou ŽL , že by ste mu to zadali ako zákazku .
Neviem aké riešenia by si chcela , ale ak by ste s ním vytvorili pracovnú zmluvu a dali mu minimálnu mzdu a k tomu odmeny , aj tak by ste platili odvody aj dane .