malynka
23.02.11,12:33
mám skladaný počítač skoro dva roky, a posledné dva mesiace sa mi z ničoho nič buď pri hraní hier alebo aj práce vo worde vypne. Veľa krát nejde ani zapnúť , nereaguje , musím ho odpojiť z elektriny a až potom ide. Myslela som že je to vo víruse tak som zmenila antivirak na Eset a sice mi našlo virus, po vymazaní to robilo stále. Niekedy aj 7x za hodinu...neviete v čom by mohol byť problém?
Fero11
23.02.11,12:18
Pocitac rozobrat a poriadne vycistit od prachu, hlavne chladice a ventilatory (ale jemne) najlepsie vyfukat kompresorom (prip povysavat) poskladat naspat a preinstalovat system. Nepripajat na NET, ale vyskusat ci sa stale vypina. Ak sa vypina prekontrolovat pamat (memtest). Potom nahodit antivirak + firewall (moze byt napr comodo http://personalfirewall.comodo.com/free-download.html ) az potom pripajat na NET.
Vlado40
23.02.11,13:12
PC sa vypína ,reštartuje ak odchádza zdroj.
rdb
23.02.11,13:16
Presne toto sa stavalo aj mne po vymene zdroja siel jak hodinky.
caco
23.02.11,18:04
PC sa vypína ,reštartuje ak odchádza zdroj.

takže odpojiť pc od zdroja otvoriť zobrat štetec z pevnejšími štetinami,vysávač a riadne vyčistit základnú dosku.potom otvoriť zdroj a urobiť to isté.pozor prach môže byť aj medzi plechom a doskou zdroja.
ked toto nepomôže je na 90% zdroj odpísaný,čiže vymeniť
Vlado40
23.02.11,18:41
Minulý týždeň som nevedel nainštalovať windows na PC.V polovičke inštalácie sa mi stále reštartoval.Nechal som zapnutý iba bios a teplota procesora bola 60 stupňov.Dal som novú pastu na procesor-chladič.Žiadný výsledok a pritom každý počítač predtým vyfúkam kompresorom.Windows som nakoniec nainštaloval pri otvorenom krite skrinky.Bola to skrinka mATX ,málo miesta,zdroj mini.Keď už bol windows nainštalovaný ,tak PC fungoval aj s krytom.U zákazníka však mrzol napr.nabehol windows a nereagoval na nič,alebo keď sa dal vypnúť zamrzol pri hláške windows sa vypína.Vyskúšal som ho s iným zdrojom a žiadný problém.Po výmene zdroja za nový PC beží ako má a teplota procesora 48 stupňov aj pri odpojenom prídavnom ventilátore na zadnej strane skrinky.
misoft
24.02.11,10:55
Veru, veru. Keď počítač chytí teploty, ani sa s tebou nebaví :D.
sandi70
07.03.11,07:38
Mne to robilo tiež, tak som pretočil celý system o dva týždne do zadu a od vtedy ide