Luciapapp
23.02.11,12:34
Dobry den, chcela by som sa spytat, ci mate niekto skusenost so spol. Renovum. Chystame sa rekonstruovat kupelnu + WC v panelaku (vratane presmerovania vody a novej elektriny) a hladame ozaj serioznu firmu. Dakujem za nazory :)
veronikasad
23.02.11,12:01
osobnú skúsenosť nemám - ujo google našiel aj toto :

http://www.google.sk/url?sa=t&source=web&cd=2&sqi=2&ved=0CB8QhgIwAQ&url=http%3A%2F%2Fwww.topsluzby.sk%2Fsluzby%2Fstave bnictvo%2Felektrina%2Frenovum.html&ei=KQVlTdKgBtGQswaE5KTeCw&usg=AFQjCNFDuPENfo6RnocHmEs05wteNv8Sgg&sig2=G__p120r10vx3rJ8-3WqVg

Rating:

Firma Renovum nam v roku 2003 oblozila kupelnu aj zachod, po 2 rokoch nam zacal obklad vydavat cudne zvuky bez najmensich zmien, po dalsich 2 rokoch sme si vsimli vyduvanie kachliciek, v tomto roku praskla sparovka, tak sme v zaujme bezpecnosti ZOZBIERALI kachlicky zo steny.
Zistili sme, ze na ziadnej kachlicke nieje ani kusok lepidla, drzali tam iba silou vole a sparovky.
Kachlicky boli zrejme prikladane do sucheho lepidla.
Napisali sme p. majitelovi mail formou reklamacie s fotkami aby mal prehlad o tom aku zivotnost maju prace vykonavane jeho pracovnikmi, ale ozval sa nam iba automaticky odkazovac.
Seriozneho podnikatela by mal zaujimat aspon dovod vzniknutej situacie aby jej mohol v buducnosti predchadzat. Nehovoriac o nahrade skody.
Firmu Renovum NEODPORUCAM!
Praca chvatna malo platna
miroslav.koval
25.02.11,08:50
Dobry den stavebna firma Reno mi robili rekonstrukciu bytu pred rokom a pol velmi spokojny zatial mi vsetko drzi a funguje ako ma:):D.Skuste mozno sa dohodnete 0910 374 991
Herkules
04.04.13,14:33
Tato firma NIE JE SERIOZNA a pracu neodvadza ku spokojnosti zakaznika, ale len aby bola rychlo spravena - akokolvek - a vyuctovana. Velka NESPOKOJNOST!
matejka ivan
08.01.14,10:23
Chcel by som sa poďakovať firme RENOVUM že som mohol stráviť Vianoce v novozrekonštruovanom rodinnom dome ,pretože začiatkom decembra to vyzeralo na konec januára.Ešte v júli som si zavolal dvoch živnostníkov, v snahe ušetriť a nakonec som ich v polovici novembra vyhodil ,pretože som bol s nervami v koncoch. Potom mi priateľ odporučil fy RENOVUM a tak som ich oslovil. Nasledovala obhliadka, ponuka, Zmluva a realizácia . Nastal neuveriteľný kolotoč na ktorý sme sa s nemým úžasom prizerali. Robili celý deň od rána do večera . Nemusel som nič zháňať,vymieňať,všetko zariadili doviezli. Prácu ktorú vykonali je perfektná ,všetko funguje ,preto firmu jednoznačne odporúčam.
Matejka Stupava
Dawwee
08.01.14,11:16
No skusenost s nimi nemam a ani nechcem kedze spolocnost chvalia sami dnes registrovany s 1 prispevkom a myslia si ze ked daju aj 1 negativny tak to nebude napadne , prave pre toto by som si ich NIKDY nevybral . Na vsetky podvodne firmy raz dojde.