popindance
23.02.11,13:57
Dobrý deň .

Chcel by som sa spýtať, potrebujem povolenie na umiestnenie kamery pred moje vchodve dvere od vsetkych majitelov bytov v mojom cinziaku, ale staci pisomne povolenie od ojich susedov na mojom poschodi ??

Vopred dakujem za vasu odpoved
arizona
23.02.11,13:48
Indeed
23.02.11,14:05
Zakamufluj kameru tak aby ju nebolo vidieť .

To je tvoj dovtip ako to urobíš.

Vo VW sa tiež nepýtali zamestnancov , či ich možu špehovať,keď tajne namontovali kamery do ventilačných šácht.
popindance
23.02.11,14:57
Ok , hej v podstate mas(mate) pravdu . . . ale slo miskor o pravne rieseni epredmetnej veci, any nas domovy dovernik nemohol rypat . .V podstate co som zistil by si stacili podpisy mojich susedov na poschodi, asi to aj tak budem riesit, ale aj tak velmipekne dakujem za rychlu reakciu . . .
verkaz
23.02.11,15:16
Skús osloviť obyvateľov vchodu, možno bude viacej takých, ktorí budú mať o kamerový systém záujem.
arizona
23.02.11,15:22
Ok , hej v podstate mas(mate) pravdu . . . ale slo miskor o pravne rieseni epredmetnej veci, any nas domovy dovernik nemohol rypat . .V podstate co som zistil by si stacili podpisy mojich susedov na poschodi, asi to aj tak budem riesit, ale aj tak velmipekne dakujem za rychlu reakciu . . .

Vsak si ty poriadne necital tie prilozene linky?;) Alebo si si z nich vybral len to, co ti vyhovuje:---

Pozri si este tuto temu http://www.porada.sk/t124797-kamerovy-system.html , je to pohlad z opacnej strany ...

Vzdy sa moze najst niekto, komu to bude vadit a zacne rypat,lebo kamera bude zachytavat spolocne priestory.

Este otazocka. Nepises,kde sa nachadza tvoj byt. Ci je niekde na vrchnom poschodi, kde nechodi nik, iba ty a susedia z rovnakeho poschodia, alebo niekde dole, kde sa premelie kazdy, kto sas potrebuje dostat domov ...