Ivula
23.02.11,15:06
Od nejakého momentu mi prestali fungovať všetky klávesové skratky a nefungujú mi v žiadnom programe, či word, excel, internetové aplikácie alebo v pohode. Je niečo kde sa to dá zapnúť resp. vypnúť. Alebo treba niečo nainštalovať???? Prosím Vás o radu, nakoľko v tomto som úplná laička a pc sa nerozumiem. Všetko mi fungovalo, neviem či to mohla spôsobiť moja dcéra, že tlačí všetko možné naraz, alebo niečo nainštalované. Ak máte niekto nejaké návod ako to vyriešiť, poprosím Vás o úplne podrobné info. Ďakujem každému:mee:
Indeed
23.02.11,14:07
..to by ma vobec netrápilo, aj tak žiadne nepoužívam okrem Enter
zuzulienkaxxx
23.02.11,14:12
reštartovala by som počítač
Ivula
23.02.11,14:15
to nie je záležitosť 10 minút, ale už dlhšie mi to nefunguje, tak to nepomáha
Vlado40
23.02.11,14:17
Ak je to PC ,tak skús inú klávesnicu.
Ivula
23.02.11,14:28
ak myslíš anglickú klávesnicu, tak medzi písaním prepínať stále klávesnice nie je moc praktické, skúšala som už odinštalovať nejaké programy, ale aj tak nepomohlo
Vlado40
23.02.11,14:39
ak myslíš anglickú klávesnicu, tak medzi písaním prepínať stále klávesnice nie je moc praktické, skúšala som už odinštalovať nejaké programy, ale aj tak nepomohlo

Celú kávesnicu nie zmena jazyka SK - EN.
mpca
23.02.11,19:26
A funguje "skratka" Ctrl+Alt+Del? alebo Alt+F4 ?
sthruska
24.02.11,05:56
1 nepúšťať dcéru k počítaču. Vyhraď jej vlastný
2 preskenovať PC na vírusy a inú háveď
Ram ON
25.07.21,23:05
Zrejme dcéra vytvorila skratku pre nejakú app... skús pozriet detaily vsetkych suborov a priečinkov v pc.../nejakaApp,súbor, a pod./(pravym tlač.myšky/detaily,/Vlastnosti/ webový dokument/ je tam možnosť zvoliť si skratku pre daný krok k určitemu presmerovaniu (softvér, priečinok) alebo Klávesová skratka: kamoš mal podobny problem našiel som v jednom súbore skratku alt a 5 a bolo mi jasne prečo mu to nešlapalo
buchač
26.07.21,05:34
skús pozriet detaily...
===================
Ty sa skús pozrieť na dátum témy ....
Ram ON
26.07.21,08:41
Ahoj a sorry ale tak táto téma je stále na google.com vo vyhladávaní a nikto tu nedal normálnu odpoveď. Sorry že sa vám to zobrazilo v oznámení ale tak si myslím, že je fajn napísať možné riešenie aj keď nemusí pomôcť práve Vám. Tak dátum nedátum. Dcére, želám šťastné manželstvo a Vám menej akčných chvíľ :D :D :D
Ahoj
misoft
26.07.21,08:54
Google sem - Google tam.... tam sú výsledky aj 15 rokov staré... ale teba ani nenapadlo sa pozrieť na dátum pôvodnej otázky.
buchač
26.07.21,08:55
Ram ON (Dnes 11:41) nikto tu nedal normálnu odpoveď.
=======================
Na Google je plno info...
...a ozaj, takže ty tvrdíš, že tvoja odpoveď je normálna..?
Veľká odvaha, preveliká odvaha....hlavne po prečítaní nič nehovoriacieho slintu...