geografia
23.02.11,15:26
Dobrý deň, mám nový notebook Lenovo ideapad G 550 a počas písania preskočí kurzor kdekoľvek do textu a pokračuje tam v písaní. Musím sledovať písanie, pomaly písať a zmazať písmenká, ktoré sa napísali kdekoľvek v texte, vrátiť kurzor na koniec textu a po pár slovách znova kurzor odskočí inde a píše slová do už napísaného textu.
Dá sa to nejako opraviť doma alebo to mám ísť reklamovať ? Už som robila na mnohých pC a notebookoch, ale toto som nezažila.
Hlavne v mailoch to skáče kam chce.
Ďakujem za radu.
Vlado40
23.02.11,14:57
mpca
23.02.11,19:24
Hmm a píšeš na externej klávesnici alebo na tej čo je na notebooku? ;) t.j. či náhodou omylom sa nedotkneš touchpadu :)
blavaciko
23.02.11,19:53
presne to s touchpadom ma napadlo... skus ho vypnut a uvidis... u mna to je funkcna klavesa (Fn) + F7
geografia
25.02.11,03:01
Ďakujem za radu, asi to bude tým, že sa dotknem touchpadu. Ale ako ho vypnem? Lebo keď stlačím klávesu Fn vľavo dolu, tak neviem, či sa touchpad vypol alebo nie. Vlastne - stále reaguje. Navediete ma ako ho deaktivovať ? Som amatér - typický užívateľ. Ďakujem
mpca
25.02.11,06:36
Skús kombináciu Fn+F8... viď obrázok:
geografia
25.02.11,17:11
Bombááááá, ďakujem, podarilo sa. Čo by som si bez Vás počala :-)) Ako málo stačí ku šťastiu... obrátiť sa na Poraďákov. Ďakujem.