pulko
23.02.11,20:47
Prosim vas stale rozmyslam nad jednou vecou na facebooku. Zaregistroval som sa tam ...pridal som si priatelov a niektori maju ze tam kde je ikona ze Fotky v zatvorke je nejake cislo napr(20) a ked kliknem na tie fotky tak sa mi zjavia albumy a je tam jeden album ktory ma 9 fotiek. Ako je to mozne? Kde je zvysnych 11? Nechapem tomu preco sa to takto zobrazuje alebo je to naopak ukazuje sa ze Fotky(26) a ked na to kliknem tak ich tam ma celkom105 fotiek...Viete niekto poradit preco je to tak?
newmi
24.02.11,09:48
to cislo v zatvorke je pocet albumov. Po kliknuti na Fotky treba este potom kliknut na na Zobrazit vsetky: Fotky
kikaaa
24.02.11,10:02
To číslo v zátvorke znamená na koľkých fotkách je ten používateľ označený a nie koľko má albumov.
pulko
24.02.11,11:58
To číslo v zátvorke znamená na koľkých fotkách je ten používateľ označený a nie koľko má albumov.

takže ak som to spravne pochopil su to vsetky fotky kde je oznaceny asi vratane aj tyh ked ma nejaky jeho priatel fotku s nim vo svojom albume a je tam oznaceny pritom nemusia spolu tu fotku zdielat aj tak sa to rata do toho počtu...
newmi
24.02.11,12:09
ked si raz niekde oznaceny, tak tu fotku by si mal potom mat viditelnu aj vo svojich fotkach a naopak ak niekoho oznacis, mala by sa unho vo fotkach objavit.

inak s tym cislom v zatvorke. Zistil som, ze ani tak ani tak mi to nesedi. Albumov mam menej ako cislo v zatvorke a ak je to pocet oznaceni, tak sa to tiez nezhoduje s Fotky na ktorych ste vy.