stanka.f.
23.02.11,22:36
Hoci som registrovaná už dajaký čas,ale aj tak som tu stále nováčik. Mám problémy sa obačas zorientovať. Mám to tu veľmi rada a je to ohromné,že takýmto spôsobom si ľudia pomáhajú. Veď som sa zabudla aj predstaviť. Som Stanka a som rada,že som objavila túto stránku!!!:):D:---
arizona
24.02.11,06:28
Vitaj Stanka medzi nami,
neboj sa, zachvilu sa zorientujes a urcite najdes kopu dobrych rad a vela kamaratov :-)
DanielaSL
24.02.11,06:39
Vitaj Stanka medzi nami.....aj my sa tu cítime podobne ako Ty...dobre....:)
misoft
24.02.11,11:28
Welcome!
Добро пожаловать!
Bienvenido!
Benvenuti!
Bienvenue!
Willkommen!
欢迎!
ようこそ!
आपका स्वागत है!

BTW: Bolo už na čase. :D:D:D
Arielita
24.02.11,12:12
Ahoj

Vitaj medzi nami :-)
Arielita
24.02.11,12:15
Nie si sama. Ja som tu tiež trochu dopletená a niekedy ani neviem tak mám skočiť. To je normalné:). Neboj zvykneš si.
buchač
24.02.11,12:52
Welcome!
Добро пожаловать!
Bienvenido!
Benvenuti!
Bienvenue!
Willkommen!
欢迎!
ようこそ!
आपका स्वागत है!

BTW: Bolo už na čase. :D:D:D

No goodbye ...
Kein Abschied ...
Geen totsiens ...
Dim hwyl fawr ...
Non adeus ...
沒有再見 ...
いいえさよなら...
selamat tinggal Tidak ada ...
ניין זייַט געזונט ...
نہیں الوداع...

BTW: Li te deja tan.....:eek:
stanka.f.
24.02.11,14:03
Ďakujem všetkým za privítanie a ochotu nám všetkým, ktorý riešime dajakú otázku za užitočné rady. Jeto paráda...
terezamaria
24.02.11,17:06
Hoci som registrovaná už dajaký čas,ale aj tak som tu stále nováčik. Mám problémy sa obačas zorientovať. Mám to tu veľmi rada a je to ohromné,že takýmto spôsobom si ľudia pomáhajú. Veď som sa zabudla aj predstaviť. Som Stanka a som rada,že som objavila túto stránku!!!:):D:---
Ďaľšia závisláčka je na svete, teda vlastne na Porade. Vítaj medzi nami a maj sa tu fajn:):):)
Apda
25.02.11,11:14
Ahojte,na týchto super stránkach som už sliedila nejakú dobu a žasla nad vedomosťami a tiež ochotou pomôcť.Volám sa Alena a len dúfam,že aj ja raz budem vedieť poradiť.Ešte raz vďaka za tieto stránky.
DanielaSL
25.02.11,20:44
Alenka určite raz aj Ty budeš rozdávať rady..vitaj aj Ty tu medzi nami.
Peter z Bratislavy
26.02.11,09:22
Aj ja som tu nový a náhodou som na stránky zablúdil pri hľadaní a googlení chovateľských informácií.
Už som aj stihol dať niekoľko záhradkárskych a chovateľských príspevkov, ale žiaľ nemôžem vložiť fotky, ke´dže som nováčik a nemám min. 15 príspevkov. A lepsie raz vidieť, ako 15 x prispieť textom.
Peter z Bratislavy
26.02.11,09:39
Ešte ma napadlo, je tu téma Záhrada a Domácnosť.
práve v téme doomácnosť som nahodou našiel aj 2 príbuzné príspevky:
Chov sliepok a Sliepky nosnice.
Podľa mojho názoru by takéto príspevky mali mať buď samostatnú tému "Chovateľstvo", alebo by mali byť aspoň pod témou v rámci Záhrady, kde skôr logicky patria, ke´dže aj ja mám voliéry s hydinou a bažntami na záhrade pri dome.
drobeceva
26.02.11,09:40
Stanka, Alenka, Peter ...vitajte...;) vitajte v rodine Poraďákov:) nech Vás nič a nikto neodradí...čerpajte vedomostí a takisto rozdávajte:)
misoft
26.02.11,15:02
Apda
28.02.11,13:37
Veľmi pekne ďakujem