Lucuusik
24.02.11,11:36
Dobrý deň,

prosím Vás viete mi poradiť, ak teraz vo februári som zistila, že som v minulom roku fakturovala nižšiu cenu prepravy, ako môžem dofakturovať zvyšok ceny v tomto roku (2011), resp. akú sadzbu mám použiť? Vyplýva mi z toho povinnosť urobiť aj dodatočné priznanie DPH v r. 2010?
IvoM
24.02.11,11:55
Pozri si §25, dodatočné robiť nemusíš /§25.3/ a sadzbu dene použiješ 19% /§25.7/
Lucuusik
24.02.11,12:06
Ďakujem pekne