Naďa
23.08.04,06:55
Existuje možnosť, ako sa vrátiť k najnovším príspevkom? Už niekoľkokrát sa mi stalo, že som pozrela, čo je na porade nové, potom prešla na inú tému a moje najnovšie príspevky sa roztriedili podľa tém.
Tuším, že odpoveď bude nie, ale kto sa neopýta, nevie.
vladan
23.08.04,05:16
Naďa, v hornej lište máš Nastavenia, InfoMenu atď a okrem iného aj NAJNOVŠIE PRÍSPEVKY. Ja kliknem na to a zobrazia sa mi posledné najnovšie príspevky, ktoré som od posledného spustenia Porady nevidela - teda príspevky, ktoré pribudli odvtedy, čo som sa odhlásila z Porady. Neviem, či je to presné, alebo ešte treba niečo nastaviť - počkaj - treba si po kliknutí na Nastavenia si zvoľ UPRAVIŤ MOŽNOSTI - ja to mám: OD ZAČIATKU a myslím, že aj PODĽA DÁTUMU. Možno som to napísala zložito a ozve sa ešte Richard a upresní ma :-)
Pekný deň
Heni
23.08.04,05:23
Naďa, viem čo myslíš, že síce si to ešte neprečítala, ale keď sa nabudúce pripojíš na poradu, tak už to nie je medzi najnovšími, však? Síce neprečítaný, ale nový a zaradí sa medzi ostatné a ťažko ho vypátrať...
Ja som sa tu už toto pýtala, ale nikto mi neodpovedal, dúfam, že sa dozvieme ako na to...
Ja to zatiaľ riešim tak, že neodídem, kým všetky najnovšie neprelúskam :) , alebo ak sa už musím offnúť, tak si ich predtým pridám do "sledovaných" a potom si ich nájdem v tej záložke.
Pekný deň!:)
ZuzanaA
23.08.04,06:40
Naďa, viem čo myslíš, že síce si to ešte neprečítala, ale keď sa nabudúce pripojíš na poradu, tak už to nie je medzi najnovšími, však? Síce neprečítaný, ale nový a zaradí sa medzi ostatné a ťažko ho vypátrať...
Ja som sa tu už toto pýtala, ale nikto mi neodpovedal, dúfam, že sa dozvieme ako na to...
Ja to zatiaľ riešim tak, že neodídem, kým všetky najnovšie neprelúskam :) , alebo ak sa už musím offnúť, tak si ich predtým pridám do "sledovaných" a potom si ich nájdem v tej záložke.
Pekný deň!:)
Presne Heni, ja som dnes po týždni prišla na poradu, len som mrkla, potešila som sa koľko nových príspevkov, musela som odtiaľ odísť a urobila som zle - nemala som sa odpojiť, len si to spustiť na lištu, lebo teraz sú všetky nové príspevky fuč :-((( Škoda, budem sa teraz musieť v tom pracnejšie pohrabať..
Richard
23.08.04,13:17
Tak ako píše Vladan, najnovšie príspevky sú iba tie od posledného prihlásenia, čiže ak sa odhlásite a znovu prihlásite, budú tam iba tie ktoré sa pridali v tomto "medzičase".
Ak však chcete nájsť príspevky od posledného dátumu aj neskôr, môžete ísť na jednotlivé porady a tam si dať zoradiť príspevky podľa dátumu a ak si pamätáte dátum tak potiaľ môžete čítať....
mimuška
09.05.06,10:05
ospravedlňujem sa ,že som mimotemy ,ale neviem kde sa opýtať

nedali by sa "užívateľsky" dať mazať témy ?
uvediem príklad - niekto založí tému "o pestovaní uhoriek" čo je téma ,ktorá ma vôbec nezaujíma a vrámci lepšieho prehľadu medzi témami by som ju rada ako takú (a aj príspevky k nej) zmazala
keď som niečo také hľadala-našla som tzv"neželané" osoby - ja by som skôr potrebovala neželané témy:cool:
možno taká možnosť tu je,ale neviem ju nájsť....

pekný deň všetkým