gabuš
24.02.11,16:42
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať. Rušíme firmu k 31.12.2010 a zamestnanci prechádzajú do druhej novovzniknutej firmy. Firmy patria tomu istému majiteľovi. Každý zamestnanec má podpísanú novú pracovnú zmluvu na novú firmu. Zamestnancom som urobila ročné zúčtovanie za rok 2010 ale neviem ako mám vysporiadať preplatky a nedoplatky z ročného zúčtovania.
Ďakujem.
veronikasad
24.02.11,15:47
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať. Rušíme firmu k 31.12.2010 a zamestnanci prechádzajú do druhej novovzniknutej firmy. Firmy patria tomu istému majiteľovi. Každý zamestnanec má podpísanú novú pracovnú zmluvu na novú firmu. Zamestnancom som urobila ročné zúčtovanie za rok 2010 ale neviem ako mám vysporiadať preplatky a nedoplatky z ročného zúčtovania.
Ďakujem.
Je koniec februára, takže firma by už mala byť zrušená ... Nekomplikovala by som si život, zamestnancom by som urobila DP typu A - nech si preplatky a nedoplatky vysporiadajú priamo s DU.
gabuš
24.02.11,15:51
firma je už zrušená, zamestnanci sú v novej firmy zamestnaný od 1.1.2011. Dá sa to aj iným spôsobom ako podaním DP?