cold stone
24.02.11,18:17
zdravim, chcel by som sa spytat aka je v praxi sanca ze ak nastupim na obvodny urad ako odborny radca, podari sa mi vybavit si trvale prelozenie na iny obvodny urad do toho isteho odboru aj na rovnaku funkciu. povedzme nastupim na obvodak v jednom meste, mam po nejakom roku realnu sancu dostat sa do ineho mesta na obvodak? ved je ich 50... robia sa take vymeny casto alebo je to skor len teoria? este som nenastupil takze velmi nemam prehlad:) dakujem za kazdy nazor, pohodovy den vsetkym:);)
indira
28.02.11,14:41
Šance na preloženie sú minimálne a takmer žiadne. Všade vo verejnej správe si strážia tabuľkové miesta. Uchádzačovi, ak má šťastie a vôbec príde k voľnému pracovnému miestu na ktoré by mohol nastúpiť, teda musí vyhovovať lokácia od samého začiatku.
cold stone
28.02.11,23:56
dakujem za odpoved. islo o to ze flek by bol rovnaky, len inde, zamena by sa tykala len lokacie a sidla sluzobneho uradu, nie pozicie. ved povedzme v ramci jedneho odboru na obvodnom urade v pozicii odborny radca pracuje viac ludi, ak je obvodnych uradov 50, do uvahy prichadza teoreticky kopec ludi ktori by radsej isli do vacsieho/velkeho:) mesta namiesto mna, preto som zivil nadej ze by sa to dalo spravit... hmm... tak nic no, uvidim co s tym budem robit a vdaka este raz za reakciu.