mon.33
25.02.11,17:14
Prosím o radu, pred pár mesiacmi mi zomrel brat, dedičmi sa stali jeho deti, samozrejme ved su to neopenuteľný dediči. Ja by však chcela vedieť či to môžem napadnuť a to s tými argumentmi, že počas obdobia cca 5 rokov najavili o svojho otca záujem a dokonca mu ten život veľmi strpčovali.Brat sa rozviedol pred 5 rokmi a odvtedy to trvalo, správali sa k nemu veľmi zle a teraz ked prišlo na dedenie tak si všetko zobrali bez mihnutia oka.
Erzebeth
25.02.11,19:14
Ak sa deti chovali k svojmu otcovi zle, mohol ich vydediť. Nespravil tak, deti sú teda dedičmi. Jediný človek, ktorý s tým mohol niečo urobiť, bol ich otec. Ty s tým už neurobíš nič.
Chobot
25.02.11,19:47
Prosím o radu, pred pár mesiacmi mi zomrel brat, dedičmi sa stali jeho deti, samozrejme ved su to neopenuteľný dediči. Ja by však chcela vedieť či to môžem napadnuť a to s tými argumentmi, že počas obdobia cca 5 rokov najavili o svojho otca záujem a dokonca mu ten život veľmi strpčovali.Brat sa rozviedol pred 5 rokmi a odvtedy to trvalo, správali sa k nemu veľmi zle a teraz ked prišlo na dedenie tak si všetko zobrali bez mihnutia oka.

Nezáviď im a nechaj to tak. Aj tak s tým nič neurobíš.
mon.33
26.02.11,06:10
Nezáviď im a nechaj to tak. Aj tak s tým nič neurobíš.

Myslíš že je to závisť? Nie to je len pocit bezmocnosti, toho že som sa pár rokov musela pozerať na to ako deti ničia svojho otca. Chcel ich vydediť len žial nestihol.