vecierka
25.02.11,19:39
Prosím kto mi podrobne rozpíše pravidlá jazdenia vo dvojici.
buchač
25.02.11,18:49
Prosím kto mi podrobne rozpíše pravidlá jazdenia vo dvojici.

...hm , tak to už iný level je ....
Hádam aj toto postačí ....

http://www.kasman.sk/includes/download.php?directory=anim/osoby/kamasutra&subor=_16.gif










....a teraz ma zabite ...no čo už ?...že ako to je , o tom hladnom ..??? ;):---:D:D:D
vecierka
27.02.11,15:26
myslela som jazdu v kamióne. Pravidla dodržovania časov jázd a oddychov
veronikasad
27.02.11,15:30
vecierka
27.02.11,16:06
A kedy sa začína rátať ten čas. Po víkendovom odpočinku, ktorý je do 06.00 hod v pondelok idú dvaja šoféry. Denná doba sa ráta od 06.00, alebo sa ráta od kedy sa pichne karta do tachografu? Keď ju pichnú do tachografu o 8.00 hod. tak už dve hodiny z 30hod. doby stratili? Dvaja šoféry možu ísť 4,5 +4,5+4,5+4,5 a potom by mali mať 9 hod oddych. To je 27 hod a potom musia čakať ešte 3 hod. do 30hod. Alebo môžu hneď pokračovať po 9 hod. oddychu. Prečo potom vo vyhláške píšu že dvojica robí 30 hod. A po tých 30hodinách môžu robiť ďaľšiu 30 hodinovku, alebo 24 hodinovku?
Vie mi toto niekto rozumne vysvetliť?
marjankaj
27.02.11,16:11
...hm , tak to už iný level je ....
Hádam aj toto postačí ....

http://www.kasman.sk/includes/download.php?directory=anim/osoby/kamasutra&subor=_16.gif




....a teraz ma zabite ...no čo už ?...že ako to je , o tom hladnom ..??? ;):---:D:D:D


myslela som jazdu v kamióne. Pravidla dodržovania časov jázd a oddychov


No to by tiež išlo, ale na odpočívadle.
Počas premávky to asi dlho nevydrží.:---
Tweety
27.02.11,16:13
No to by tiež išlo, ale na odpočívadle.
Počas premávky to asi dlho nevydrží.:---
Prečo? Veď ak bude za volantom ten druhý, všetko sa dá zvládnuť.:--- PS: veľmi podarený názov príspevku, nič iné neevokuje, len to, na čo sa chytil Juraj, hoci ešte nie je po 22,00 hod. :)
vecierka
27.02.11,16:15
napíšte mi láskavo k veci a nie " že som nevyhonený"
buchač
27.02.11,16:20
No to by tiež išlo, ale na odpočívadle.
Počas premávky to asi dlho nevydrží.:---
Všetko sa dá ...
Len treba vedieť a chcieť ...
Radšej už mlčím ...:---:D

Prečo? Veď ak bude za volantom ten druhý, všetko sa dá zvládnuť.:--- PS: veľmi podarený názov príspevku, nič iné neevokuje, len to, na čo sa chytil Juraj, hoci ešte nie je po 22,00 hod. :)

...nie na čo som sa chytil ...žiaden háčik tam nebol ...:confused:

...skôr som ponúknutý lob na smeč využil ...toho som sa chytil ...žeby aj skóroval ???...asi hej , no nie ?...vždy využijem ponuku ...;):---:D

K veci ...

vecierka Re: Jazdenie vo dvojke
myslela som jazdu v kamióne. Pravidla dodržovania časov jázd a oddychov
Ešte by som bol zvedavý , že ktorá to firma zamestnáva dvoch vodičov na kamióne ...
Môj sused roky behá ...turmusy ťahá...6 týždňov vonku - 2 týždne doma...sám krúti volantom ...
Inak je to o dohode ...tachografu je to jedno ...ten časy a prestávky zaznamenáva .
veronikasad
27.02.11,16:21
napíšte mi láskavo k veci a nie " že som nevyhonený"
K veci máš v prísp. č. 4
vecierka
27.02.11,16:29
Ale vysvetli mi tie pravidlá v praxi