trisestri
26.02.11,11:30
Ako si dobíjate energiu pre náročnú cestu životom?
misoft
26.02.11,15:12
plada
03.03.11,05:41
Ja cvičím päť tibeťanov, uvidíme, ako sa to prejaví. Tieto cviky vyzerajú ľahké, ale je to dobrý zaberák.
lorelei
03.03.11,07:40
Suhlasim s Pladou - 5 Tibetanov sa zda niekomu smiesne, alebo nejake joginovanie, ale je to fakt par minut a zazracnych, lebo to uzasne funguje, jedine sa treba naucit spravne dychat branicou, to je velmi dolezite a popretahujete vsetky kosti tymi cvikmi. treba zacat od cca 5 cvikov na kazdy druh, a podla svojej vole a kondicie postupne zvysovat. Odporucam velmi, uz len ten uzasny pocit, ked si zacnete uvedomovat, ze kolko energie zrazu v sebe nachadzate.... :).
Dalsia vec, ako dobit je zacat si vsimat vsetko okolo seba, brat veci pozitivne, alebo hladat aspon to pozitivum vo vsetkom, lebo ono fakt vsade je...... Tak prajem vela energie a pozitivneho myslenia :)
Poola
11.03.11,09:25
cvicenie je uzasna vec a k tomu udrzovat mysel v dobrej kondicii..
Pokusala som sa hladat cviky 5 Tibetanov na internete, ale som zostala prekvapena na reakcie niekoho kto pisal ze cviky nie su presne ani spravne popisane.., asi naistejsie by bolo zakupit si knizku?..
lujza.j
11.03.11,18:41
pondelok keramický krúžok, utorok a štvrtok Tae-bo, niekedy aj nedeľa Tae-bo;) ešte som zabudla 1x mesačne kozmetika kde sa vždy strašne teším, milujem masáž tváre a dekoltu úžasne si tam oddýchnem samozrejme nezabudnem si dať mobily na "tichý";)
adi11
11.03.11,19:00
prechadzky a behanie s havinom denne 3 aj 4 x po hodine a sem tam cvicim pri sporaku, ked vyprazam maso...:)
Lubaba
11.03.11,19:30
verkaz
11.03.11,19:55
Je to hlavne 3x denne prechádzka s psíkom. Či prší, sneží alebo je maras. psíkovi sa to nedá vysvetliť a treba ísť von. Poobedňajšia prechádzka spojená s behom trvá niekedy aj 1 a 1/2 hod.
Aký je to potom dobrý pocit, keď prídem domov.