lenka07
26.02.11,12:45
chcela by som sa venovať prevádzkovaniu obchodu s luxusným outletovým tovarom. akým spôsobom by som sa mohla nakontakovať na veľkosklady, ktoré priamo spolupracujú s výrobcami.
za vaše rady ďakujem :D
Ice dive
26.02.11,11:56
chcela by som sa venovať prevádzkovaniu obchodu s luxusným outletovým tovarom. akým spôsobom by som sa mohla nakontakovať na veľkosklady, ktoré priamo spolupracujú s výrobcami.
za vaše rady ďakujem :D
založiť živnosť, zistiť si adresu a kontakt na daný veľkosklad, ktorý tovar predáva a osloviť ho s priamou požiadavkou na spolupracu...
terezamaria
26.02.11,12:30
chcela by som sa venovať prevádzkovaniu obchodu s luxusným outletovým tovarom. akým spôsobom by som sa mohla nakontakovať na veľkosklady, ktoré priamo spolupracujú s výrobcami.
za vaše rady ďakujem :D

Pokiaľ budeš mať živnosť, razítko treba sa nakontaktovať s týmito firmami, ktoré buď vyrábajú, alebo dovážajú tento luxusný tovar. Lebo k predaju značkového tovaru potrebuješ povolenie na predaj od firmy, ktorá vyrába, resp. dováža.
Alebo budeš priamo objednávať zo zahraničia.Taktiež po vzájomnej komunikácii Ti pošlú povolenie na predaj.:)