l.hurakova
26.02.11,12:34
Dobrý deň

Prosím Vás o radu pri daňovom priznaní za rok 2010.
SZČo má paušálne výdavky a má aj podnikateľský účet na ktorom mu boli zaúčtované aj kreditné úroky mesačne približne 0,05€ a zrazená zrážková daň v niektorých mesiacoch 0,01€. Musí to uviesť v daňovom priznaní, keď je to už vysporiadané zrážkovou daňou?

Má to byť zaradené medzi príjmy podľa §6 a následne z toho odpočítané výdavky 60%?

Ďakujem