krisstyna
27.02.11,16:48
ahoj, som tu nová ale chcela by som sa opýtať ak by ste mali trošku času a niekto by sa mi aj vyjadril :) čakám dieťa, no presnejšie 2 detičky (chlapček a dievčatko) a neviem si ani za svet rady s menami :( doma už ich čaká sestrička Miška. naše priezvisko je Oravec/ Oravcová. Vopred Vám Ďakujem!
Tweety
27.02.11,15:50
ahoj, som tu nová ale chcela by som sa opýtať ak by ste mali trošku času a niekto by sa mi aj vyjadril :) čakám dieťa, no presnejšie 2 detičky (chlapček a dievčatko) a neviem si ani za svet rady s menami :( doma už ich čaká sestrička Miška. naše priezvisko je Oravec/ Oravcová. Vopred Vám Ďakujem!
Napr. Peter a Petra, Martin, Martina, Lukáš,Lucia.
Stanislav 1975
27.02.11,15:50
ahoj, som tu nová ale chcela by som sa opýtať ak by ste mali trošku času a niekto by sa mi aj vyjadril :) čakám dieťa, no presnejšie 2 detičky (chlapček a dievčatko) a neviem si ani za svet rady s menami :( doma už ich čaká sestrička Miška. naše priezvisko je Oravec/ Oravcová. Vopred Vám Ďakujem!

žeby magické Peter a Lucia ....:)
miramax1
27.02.11,15:51
terezamaria
27.02.11,16:17
ahoj, som tu nová ale chcela by som sa opýtať ak by ste mali trošku času a niekto by sa mi aj vyjadril :) čakám dieťa, no presnejšie 2 detičky (chlapček a dievčatko) a neviem si ani za svet rady s menami :( doma už ich čaká sestrička Miška. naše priezvisko je Oravec/ Oravcová. Vopred Vám Ďakujem!

Liliana - Peter, Mária - Martin, Dominika - Patrik.

Myslím, že sama si musíš vybrať, hlavne nech Ti to dobre dopadne a detičky sa narodia zdravučké.:):):)
adamed
27.02.11,16:22
Ján Oravec a Janka Oravcová?:---
Stanislav 1975
27.02.11,16:24
alebo žeby Onurko a Šeherezáda? Nech ste IN...:D:D:D
Zita5
27.02.11,16:45
Moja nevesta si kúpila knihu mien , vybrala meno René , dcéra zasa zvolila Sebastián .Je to ťažké rozhodovanie .:)Pre dievčatko sa mi páči Linda.
willma
27.02.11,16:52
fajn, že si sa obrátila na poraďákov - ale čo tak spýtať sa manžela, staršej sestričky, prípadne budúcich krstných rodičov?
Sony
27.02.11,17:25
Mne by sa k Vášmu priezvisku veľmi pozdávali mená Oliver a Olívia, pred 3 rokmi sme takto vyberali meno pre našu prvú vnučku a vtedy som sa kdesi dočítala, že krstné meno a priezvisko by sa mali začínať na rovnaké písmeno, prináša to vraj nositeľovi šťastie, tak veľa šťastia.