jamnik
27.02.11,19:50
Chcel by som sa informovať , alebo niečo zistiť o tomto dcéra a jej muž uzavreli pôžičku s Provedens alebo niečo také. teraz ak by to nesplácali môže to vymáhať aj odo mňa aj
v prípade nesplácania. Ak majú trvalý pobyt u mňa. Pritom keď pri uzatváraní pôžičky so mnou nebývali a bývali na podnájme.
Stanislav 1975
27.02.11,20:00
Chcel by som sa informovať , alebo niečo zistiť o tomto dcéra a jej muž uzavreli pôžičku s Provedens alebo niečo také. teraz ak by to nesplácali môže to vymáhať aj odo mňa aj
v prípade nesplácania. Ak majú trvalý pobyt u mňa. Pritom keď pri uzatváraní pôžičky so mnou nebývali a bývali na podnájme.

Je to asi Provident a nie- neboj sa- teba nikto naháňať nebude...;)
bubkoch
27.02.11,20:07
Je to asi Provident a nie- neboj sa- teba nikto naháňať nebude...;)
okrem exekutora ... :)
Stanislav 1975
27.02.11,20:08
okrem exekutora ... :)

Ani exekútor ho nebude nahánať- nieje na to dovod...
bubkoch
27.02.11,20:28
Chcel by som sa informovať , alebo niečo zistiť o tomto dcéra a jej muž uzavreli pôžičku s Provedens alebo niečo také. teraz ak by to nesplácali môže to vymáhať aj odo mňa aj
v prípade nesplácania. Ak majú trvalý pobyt u mňa. Pritom keď pri uzatváraní pôžičky so mnou nebývali a bývali na podnájme.


Ani exekútor ho nebude nahánať- nieje na to dovod...

je ...
nejak sa tu mnozia podobne problemy :confused:
http://www.porada.sk/t161189-exekutor-a-rodinny-prislusnici.html
arizona
27.02.11,20:28
misoft
28.02.11,11:27
Ak majú trvalý pobyt u mňa. Pritom keď pri uzatváraní pôžičky so mnou nebývali a bývali na podnájme.
Ak na zmluve majú inú adresu, ako trvalú (bývali v podnájme), tak najskôr ich budú hľadať tam.