anciatko26
28.02.11,14:09
ahojte priatelia, chcem sa opytat , mate tu niekto skusenosti s nebankovou pozickou, pri ktorej ste zalozili napr. nehnutelnost? Aké mate skusenosti, dobre aj zle? Dakujem :-)
Stanislav 1975
28.02.11,13:12
ahojte priatelia, chcem sa opytat , mate tu niekto skusenosti s nebankovou pozickou, pri ktorej ste zalozili napr. nehnutelnost? Aké mate skusenosti, dobre aj zle? Dakujem :-)

ach jaj bože- ježiš mária jozef- ruky preč od tohto...:eek::eek::eek:
buchač
28.02.11,13:26
ach jaj bože- ježiš mária jozef- ruky preč od tohto...:eek::eek::eek:

...a všetkých svätých si kde nechal ???? :confused:


Treba zažiť....... nebankova pozicka...
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Lenka1979
28.02.11,13:29
ahojte priatelia, chcem sa opytat , mate tu niekto skusenosti s nebankovou pozickou, pri ktorej ste zalozili napr. nehnutelnost? Aké mate skusenosti, dobre aj zle? Dakujem :-)


... nestačia Ti správy alebo Lampáreň na markíze??? Či chceš zažiť?:rolleyes:
Stanislav 1975
28.02.11,13:37
Treba si uvedomiť jednu základnú vec- princíp nebankovky je dosiahnuť úplne iný ciel ako banka- banka dá úver a ten si istí nehnuteľnosťou- na rozdiel od nebanky kde ledva čakajú, že nezaplatíte načas nejaké splátky a zhrabnu dom, byt- im nejde o vrátenie požičky- oni sliedia po nehnutelnosti...

tu je príklad...- jeden z tisícich...


http://www.familyreal.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=2:kvoli-pozicke-mozete-prist-o-dom-byt&catid=2:clanky&Itemid=12
Indeed
28.02.11,14:26
Napr. ja som veĺmi spokojný so službami CFH Poprad .

Ale asi nehovoríme o tom istom.
Indeed
28.02.11,14:27
a nehnuteĺnosť oproti požičke niekoĺko sto euro by som nikdy nezaložil...
Stanislav 1975
28.02.11,18:11
Napr. ja som veĺmi spokojný so službami CFH Poprad .

Ale asi nehovoríme o tom istom.

Takto ,ja som tiež velmi spokojný s CFH Poprad, ale to nieje klasická nebanka- to je odnož VÚB banky, takisto ako triangel a podobne.

Ja som tiež spokojný, však som nejaký u nich ULTRA VIP KLIENT...:):):)
durisovad
28.02.11,18:54
Zobrat si takuto pozicku predpoklada najskor si vyhliadnut miesto pod mostom.
arizona
28.02.11,19:04
namiesto zalozenia tejto temy, si si mala hodit do google slovicko "nebankovky" a pod. , urcite by si sa uz nepytala
durisovad
28.02.11,19:17
Ale ved opytat sa moze, nazory tu ma.
arizona
28.02.11,19:26
Samozrejme ze moze.
Ja som mala na mysli to, ze po precitani roznych velmi smutnych pribehov,ktore postihli tych,ktori si zobrali pozicky od nebankoviek, by sa radsej ani nepytala na taku moznost.