Tati5
28.02.11,20:33
Dobrý deň,

chcem poprosiť o Vaše názory a Vaše skúsenosti s webovou stránkou www.zlavoteka.sk (http://www.zlavoteka.sk). Je táto stránka seriózna? Nakupovali ste niekto prostredníctvom nej? Dostali ste všetko tak, ako bolo sľúbené v reklame?

Prípadne ponúkali ste niekto Vaše služby alebo tovar prostredníctvom tejto alebo podobnej stránky? Aké máte s týmto skúsenosti? Sú to seriózny obchodní partneri?

Vopred ďakujem za Vaše odpovede

Tati5
Ice dive
28.02.11,19:43
Dobrý deň,

chcem poprosiť o Vaše názory a Vaše skúsenosti s webovou stránkou www.zlavoteka.sk (http://www.zlavoteka.sk). Je táto stránka seriózna? Nakupovali ste niekto prostredníctvom nej? Dostali ste všetko tak, ako bolo sľúbené v reklame?

Prípadne ponúkali ste niekto Vaše služby alebo tovar prostredníctvom tejto alebo podobnej stránky? Aké máte s týmto skúsenosti? Sú to seriózny obchodní partneri?

Vopred ďakujem za Vaše odpovede

Tati5
no ja osobne používam www.zlavy.sme.sk kde sú zgrupnuté všetky tieto stránky hromadného nakupovania... je tam aj zlavoteka... takze da sa predpokladať, že sa jedná o serioznu stránku, keďže spolupracuje aj so sme...
Dantess
28.02.11,20:11
tieto hromadné nákupy boli skvelým nápadom, ale čoraz častejšie vidím podvody. Akože niečo pred zľavou stojí 50eur a po zľave "len"25. No u iných si to kúpim za 20 :D Ale ľudia nevnímajú a kupujú ajtak bez rozmýšľania. Podnikateľ potom rozmýšľa, či má tiež podvádzať, alebo sa nechať oberať o zákazníkov ?!?! :confused:
Tati5
28.02.11,20:26
Myslíte si, že je to vhodný spôsob predaja pobytov pre hotel? Sú s tým pre poskytovateľa ubytovania spojené nejaké riziká?
dragan.michal
28.02.11,20:37
Dantess
28.02.11,20:48
padro
01.03.11,11:52
ja cely tento biznis vidim tak, ze nabalia sa na tom tie zlavove weby, nieco (mozno) usetri zakaznik a prerobi predajca.
Dantess
01.03.11,13:32
ja cely tento biznis vidim tak, ze nabalia sa na tom tie zlavove weby, nieco (mozno) usetri zakaznik a prerobi predajca.
Ja to vidím podobne, až na to, že sa nabalí aj pár podnikateľov, ktorí si vymyslia vlastný produkt s novou cenou. Ja som videl, že strašne ide chudnutie a neinvazívna liposukcia. Predali 500ks za 50e. Reálna cena je akože 130e na 40min. Pravda, ten stroj je drahý, ale zarobili tú cenu niekoľkonásobne späť. Tým, že je tá u.liposukcia neznáma u nás, tak cenová kotva neexistuje a udal ju prvý, čo to sem priniesol. Inak reálna cena toho úkonu je tak 35 - 50eur. Od pondelka budeme predávať presne toto isté aj my, pretože prichádza leto, ženy chcú schudnúť :d
Zbinek007
01.03.11,19:49
Dobrý deň,

chcem poprosiť o Vaše názory a Vaše skúsenosti s webovou stránkou zlavoteka.sk. Je táto stránka seriózna? Nakupovali ste niekto prostredníctvom nej? Dostali ste všetko tak, ako bolo sľúbené v reklame?

Prípadne ponúkali ste niekto Vaše služby alebo tovar prostredníctvom tejto alebo podobnej stránky? Aké máte s týmto skúsenosti? Sú to seriózny obchodní partneri?

Vopred ďakujem za Vaše odpovede

Tati5
myslym, ze podobnych stranok sa bat nemusite. Taktiez ponukam sluzby cez podobne stranky (zatial iba cez spolocnynakup.sk ) a nieje ziaden problem. Ja ako predajca aj zakaznici sme dostali presne to , za co sme si zaplatili. Zoznam vsetkych podobnych stranok najdete na zlavy.SME.sk . Reakcia na nazor, ze predajca iba prerobi nevnimam ako spravny pohlad, pretoze na druhej strane ziskavam dobru reklamu, za ktoru by som inde zaplatil ovela viac.
padro
01.03.11,20:06
na druhej strane ziskavam dobru reklamu, za ktoru by som inde zaplatil ovela viac.

tazko posudit zalezi od pripadu... ale ziskavas zakaznikov ktori chcu zlavy a ked si na ne navyknu hmm... no pre mna to nie je, radsej budem lovit zakaznikov na inych miestach :)
Dantess
21.03.11,09:08
tazko posudit zalezi od pripadu... ale ziskavas zakaznikov ktori chcu zlavy a ked si na ne navyknu hmm... no pre mna to nie je, radsej budem lovit zakaznikov na inych miestach :)
Ja to mám potvrdené. Zo 100 predaných masáží nezostal ani len 1 klient. A nemyslím si, že by sme boli až takí zlí. Proste sú to lovci zliav a to, že je to dobrá reklama je len propagácia spoločností, ktoré to robia, aby nalákali...
j.sch
21.03.11,09:28
Ja to mám potvrdené. Zo 100 predaných masáží nezostal ani len 1 klient. A nemyslím si, že by sme boli až takí zlí. Proste sú to lovci zliav a to, že je to dobrá reklama je len propagácia spoločností, ktoré to robia, aby nalákali...
Veru DANTESS u mňa podobne , ba dokonca aj pred tým "normálny" zákazník si kúpil kupón !! ... takže za polovicu ...

Kde kúpim zľavu na masáž u TEBA ???
Dantess
21.03.11,10:01
Veru DANTESS u mňa podobne , ba dokonca aj pred tým "normálny" zákazník si kúpil kupón !! ... takže za polovicu ...

Kde kúpim zľavu na masáž u TEBA ???
Už nikde. Na masáže nedávame už, dali sme len raz na skúšku, ale neoplatilo sa. Ctíme si toto remeslo a nie náhodou sú ceny také aké sú. Nechápem masérov čo predajú 500 ks na 2 mesiace a potom denne majú 8 a viac klientov. Ja mám denne 3-4 a vydám zo seba kopu energie, tak neviem aké sú to potom "masáže". V každom prípade pocítili sme pokles, ale o takých klientov nestojíme, ktori uprednostia zľavu pred kvalitou. Inak sme predávali poukážky na kavitáciu, to sa celkom oplatilo.
j.sch
22.03.11,04:39
V tomto máš určite pravdu !

nie všade sa dá miešať kvantita a kvalita !

PS:hehe ešte tak vedieť čo je "kavitácia"...

S pozdravom