crespi
01.03.11,09:26
Dobry den, mam nasledovny problem

Mam notebook Fujitsu-Siemens a pokazila sa na nom maticna doska. Toto sa stalo mesiac pred vyprsanim zaruky. Notebook bol v autorizovanom servise, maticnu dosku vymenili, vsetko bolo v poriadku. Tento stav trval vsak tyzden a zase sa pokazila nova nahradna maticna doska. Zarucna doba mi vyprsi o 5 dni a ja upodozrievam servis ze tam zamerne namontovali nejaku dosku, len aby pocitac fungoval mozno mesiac kym nevyprsi zaruka.

Ako mam podla Vas postupovat? Dat notebook opat do servisu a modlit sa ze uz to bude fungovat? Alebo da sa reklamovat servis?

Dakujem

Lubos
Letko
01.03.11,08:33
Záručná doba sa predĺžuje o dobu, počas ktorej je reklamovaná vec v servise. Takže by si mal mať teoreticky ešte 3 týždne platnú záruku. Daj reklamovať opäť a čím skôr.
Twoflower
02.03.11,07:15
Nie som sice pravnik, ale podla toho co viem o zaruke, ked sa ti pokazila maticna doska a dostal si novu tak na nu zacala bezat nova dvojrocna zaruka. Inak povedane, zaruka na pocitac ti sice skonci o 4 dni (plus, ako napisal Letko, cas straveny v oprave), ale vymenenu maticnu dosku mas stale v zaruke.
Ak by ti maticnu dosku len "opravili", tak je tam kratsia zaruka, ale ta tiez zacne plynut od dna opravy.
diry
03.03.11,16:21
Nová základná doska = zase 24 mesiacov na základnú dosku. Mne sa pokazila po 23 mesiacoch (ASUS) - vymenili ju a po ďalších 22 mesiacoch zase - vymenili ju, takže som nič neplatil a NB mi ide už piaty rok! Takže: NB - záruka 24 mesiacov, pri výmene súčiastky 24 mesiacov na danú súčiastku - aj opakovane!