Lucy-nka
01.03.11,18:11
Po spustení pc sa mi ukáže hláška:

Chyba pri načítaní súboru
C:\PROGRA~1\MYWEBS~1\bar\2.bin\MWSBAR.DLL
uvedený modul nebol nájdený.

Niečo podobné som tu už našla, ale nejako sa mi nedarí to odstrániť. Poradíte? Ďakujem moc..
newmi
01.03.11,21:37
stiahni si CCleaner, nainstaluj, spusti, klikni na NASTROJE, tam na polozku PO STARTE a najdi tam ten tvoj subor a vymaz ho odtial. Inak ten ccleaner mozes pouzit aj na precistenie PC od zbytocnych veci a suborov ;-)
Lucy-nka
02.03.11,16:39
Vykonané, dala som reštartovať počítač a zase mi to tam ukázalo...potom som skúsila označiť MyWebSearch a odinštalácia, ale napísalo mi, nie je možné nájsť...zbavím sa toho niekedy? :)
rapid
02.03.11,17:03
Nainstaluj si spybota

chod na wewewe bodka safer-networking.org/index2.html

a postupuj podla pokynov, ak nastane problem tak nam napis
sorry za ten link, ale este som nenapisal potrebny pocet prispevkov aby som ich mohol vkladat priamo :)
newmi
02.03.11,18:47
jakze nenazbieral dostatocny pocet prispevkov? Mne to ide od prveho prispevku :-)

a ten spybot jej sice pomoze od spyware ale ten jej problem nemusi vyriesit. Ale urcite aj tym nech to prebehne a takisto antivirusom nech skontroluje PC
Lucy-nka
02.03.11,18:54
stiahnuté. A čo teraz? čakám na ďalšie pokyny... :) a dúfam, že to bude k prospechu veci... :)
Lucy-nka
02.03.11,18:56
ja som práveže už pc avastom čekla, našiel mi jeden detekovaný súbor, neviem, čo to bolo, dala som to do truhly... :) ja chcem v prvom rade vyriešiť problém...rada by som... :)
newmi
02.03.11,19:04
no ved som ti pisal, ze cez ten ccleaner sa daju pohodlne odstranovat veci, ktore sa nemaju spustat pri starte systemu
Lucy-nka
02.03.11,19:31
no a ja som ti písala, že sa mi to ani z toho ccleanera odstrániť nedá...
Lucy-nka
02.03.11,19:32
a podávam hlásenie - spybot mi po kontrole nahlásil 260 problémov, omg čo s tým mám robiť? že: doubleclick /1 entries browser/, funwebproducts /68 entries pups/, microsoft windows security internet explorer /1 entries security/, my way my web search /165 entries pups/, my web search /21 entries trojan/, tradedoubler /4 entries browser/

no. a fčul buďte múdri... :) ten trojan ma tam znepokojuje..
newmi
02.03.11,20:51
jaj sorry, to som asik prehliadol


no daj v tom spybote odstranit tie problemy ;-)
Lucy-nka
06.03.11,17:46
jaj sorry, to som asik prehliadol


no daj v tom spybote odstranit tie problemy ;-)
v spybote vymazané a ukazuje sa mi to stále...ja tomu už nerozumiem...
PotPalo
06.03.11,19:20
Spusti regedit, daj hľadať MWSBAR.DLL, ak nájde toto: C:\PROGRA~1\MYWEBS~1\bar\2.bin\MWSBAR.DLL , daj to odstrániť. Namiesto tej časti PROGRA~1\MYWEBS~1 tam môže byť aj niečo dlhšie, toto je skrátený 8.3 formát.
Lucy-nka
08.03.11,20:46
Spusti regedit, daj hľadať MWSBAR.DLL, ak nájde toto: C:\PROGRA~1\MYWEBS~1\bar\2.bin\MWSBAR.DLL , daj to odstrániť. Namiesto tej časti PROGRA~1\MYWEBS~1 tam môže byť aj niečo dlhšie, toto je skrátený 8.3 formát.
vykonané. ale, hláška stále je. už tomu nerozumiem ani trochu....
PotPalo
09.03.11,08:51
Vyzerá to na chýbajúci súbor, ktorý patrí k panelu "My Web Search", asi v dajakom prehliadači. Skús pohľadať v Ovládacom paneli -> pridať/ubrať programy toto: "My Web Search Bar" a dať odinštalovať. Alebo to môže byť aj medzi doplnkami (PlugIn-ami) v internetovom prehliadači (ktorého časť sa spúšťa pri štarte), treba pozrieť aj tam. Niekde to predsa musí byť.
Možno by pomohol Eset online skener (je niekde na www.eset.com), mne už takto pomohol. Spúšťa sa priamo z Internet Exploreru.
moss.palicka
15.03.11,18:16
Ak je problem este aktualny a pouzivas windows xp, tak chod do START->SPUSTIT->napis MSCONFIG-> stlac enter. Spusti sa ti take okno, kde v zalozke startup uvidis, vsetky procesy ktore sa ti startuju pri spusteni windows. Odfajkuj vsetky ktore sa ti zdaju podozrive, stlac apply. Budes vyzvana k restartu pc a potom by sa uz azda problem nemal opakovat.
anonymus
28.03.11,12:41
Nainstaluj si spybota

chod na wewewe bodka safer-networking.org/index2.html

a postupuj podla pokynov, ak nastane problem tak nam napis
sorry za ten link, ale este som nenapisal potrebny pocet prispevkov aby som ich mohol vkladat priamo :)
spybot je uz zastaralý lepši je superantispyware
qwertzo
28.03.11,13:11
start spustit msconfig v zalozke po spusteni odskrtni vsetke tieto nazvy ktore sa tam nachadzaju:
mwsoemon.exe, s4bar.dll, s42ns.exe, s4bareq.exe, my2ns.exe, mysrchas.dll, NPMyWay.dll, mwsbar.dll

potom klikni na ok, restart PC. Po restarte zaskrtni viac nezobrazovat konfiguracny nastroj a klikni na ok.
Hlaska uz by tam nemala byt.
anonymus
28.03.11,13:20
start spustit msconfig v zalozke po spusteni odskrtni vsetke tieto nazvy ktore sa tam nachadzaju:
mwsoemon.exe, s4bar.dll, s42ns.exe, s4bareq.exe, my2ns.exe, mysrchas.dll, NPMyWay.dll, mwsbar.dll

potom klikni na ok, restart PC. Po restarte zaskrtni viac nezobrazovat konfiguracny nastroj a klikni na ok.
Hlaska uz by tam nemala byt.
ačo su to za subory
qwertzo
28.03.11,13:48
ačo su to za subory

tieto subory vyuzivaju svinstva ako su napr. my web search bar, fun web product, search assistent a pod a tieto svinstva vyuzivaju subor MWSBAR.DLL takze ak to odskrtne tak uz by sa to nemalo zobrazovat. Este by trebalo tie hovadiny odinstalovat a v IE zakazat doplnky. Aby sme boli kompletny. Ale to uz vela pisania staci povypinat v msconfigu a vsetko by malo byt ok.
anonymus
28.03.11,13:50
tieto subory vyuzivaju svinstva ako su napr. my web search bar, fun web product, search assistent a pod a tieto svinstva vyuzivaju subor MWSBAR.DLL takze ak to odskrtne tak uz by sa to nemalo zobrazovat. Este by trebalo tie hovadiny odinstalovat a v IE zakazat doplnky. Aby sme boli kompletny. Ale to uz vela pisania staci povypinat v msconfigu a vsetko by malo byt ok.

nevies kde zozeniem databazu skodlivich suborov na nete
qwertzo
28.03.11,13:59
takych db je vela ja pouzivam najcastejsie http://www.processlibrary.com/ myslel si nieco take ?
anonymus
28.03.11,14:01
no mislel dik
anonymus
28.03.11,14:21
ako sa vola ta stranka
misoft
28.03.11,18:26