sway
19.12.05,08:44
Ľudkovia nerobí Olymp automaticky hromadné oznámenia na ZP pri PN-ke ???? ak áno kde prosím? :confused:
************************************************** *****
ďakujééém
liba2
19.12.05,07:52
Ja som teraz prelistovala Olymp, ale Hromadné ozn. som tam nenašla.
sway
19.12.05,08:05
Ja som teraz prelistovala Olymp, ale Hromadné ozn. som tam nenašla.
No som z toho na nervy - mzdy nie sú moja silná stránka a o tomto som ani nevedela, že sa má posielať :eek: - a je prúúúser....:rolleyes:
škoda že to do SW nedali - trochu ma to sklamalo, zvyknú byť pružní....
vladan
19.12.05,10:07
No som z toho na nervy - mzdy nie sú moja silná stránka a o tomto som ani nevedela, že sa má posielať :eek: - a je prúúúser....:rolleyes:
škoda že to do SW nedali - trochu ma to sklamalo, zvyknú byť pružní....

... zasielanie PNiek je aktuálne od novely zákona o ZP, čiže od 1.9.2005 ... PNky zo septembra sa mali hlásiť do konca októbra ... na školení JM sa o tom hovorilo (mám tušák, že si sa ho zúčastnila)

... a ešte na obranu Olympu ... zaujímalo by ma, ktorý mzdový softvér má zakomponované vo výstupoch hlásenia PN do zdravotných poisťovní ... priznajte sa mzdári ;) ... som zvedavá na to číslo ...
Zuziana
19.12.05,10:40
No som z toho na nervy - mzdy nie sú moja silná stránka a o tomto som ani nevedela, že sa má posielať :eek: - a je prúúúser....:rolleyes:
škoda že to do SW nedali - trochu ma to sklamalo, zvyknú byť pružní....

Skús sa obrátiť na tvorcu softwaru, určite by sme aj ostatní túro možnosť uvítali:)
Kimáková
19.12.05,13:39
Hromadné oznámenia sme už aj mali pripravené do programu, ale určite viete, že každá ZP má iné tlačivo. Dostali sme informáciu, že tieto tlačivá sa majú zjednotiť. Preto zatiaľ nie sú v programe.
Minulý týždeň vydal Úrad pre dohľad nad ZS nové metodické usmernenie č.22/2005, v ktorom je definované jednotné tlačivo. Toto tlačivo budú musieť používať všetky ZP (podľa prechodného ustanovenia od 1.4.2006). Do 31.3.2006 môžu používať aj doteraz platné tlačivá. Preto do OLYMPu dáme už to nové tlačivo v niektorom z najbližších upgradov.

Inač túto skutčnosť som spomínala aj na školeniach :))
sway
19.12.05,13:54
Hromadné oznámenia sme už aj mali pripravené do programu, ale určite viete, že každá ZP má iné tlačivo. Dostali sme informáciu, že tieto tlačivá sa majú zjednotiť. Preto zatiaľ nie sú v programe.
Minulý týždeň vydal Úrad pre dohľad nad ZS nové metodické usmernenie č.22/2005, v ktorom je definované jednotné tlačivo. Toto tlačivo budú musieť používať všetky ZP (podľa prechodného ustanovenia od 1.4.2006). Do 31.3.2006 môžu používať aj doteraz platné tlačivá. Preto do OLYMPu dáme už to nové tlačivo v niektorom z najbližších upgradov.

Inač túto skutčnosť som spomínala aj na školeniach :))

Moc vďaka za rady a odozvy !!!- túto vec som zanedbala (nestíham školenia) - moja vina:mee: , na zmeny sa teším !!!! :)
sway
19.12.05,13:59
... zasielanie PNiek je aktuálne od novely zákona o ZP, čiže od 1.9.2005 ... PNky zo septembra sa mali hlásiť do konca októbra ... na školení JM sa o tom hovorilo (mám tušák, že si sa ho zúčastnila)

... a ešte na obranu Olympu ... zaujímalo by ma, ktorý mzdový softvér má zakomponované vo výstupoch hlásenia PN do zdravotných poisťovní ... priznajte sa mzdári ;) ... som zvedavá na to číslo ...

Veď ja Olymp neviním - skôr všade vychvaľujem, len sa naň slepo spolieham...;) , toto bola moja chyba :( - nič nestíham....ale vidíš sú super dajú to tam... je to SW pre mňa- :D
sway
19.12.05,14:02
Hromadné oznámenia ..........:))

môžem skúsiť poprosiť o radu aj tu? - dííík ak sa dá....:)
http://www.porada.sk/t16193-pn-hromadne-oznamenie-posla-aj-pri-vzniku-aj-ukoneeni.html