Janka 24
02.03.11,08:34
Ahojte poraďáci. Chcem sa Vás opýtať na Váš názor. Pozná niekto kapsule
Acai Berry Thin (http://www.janinblog.com/acai.php)

alebo dokonca má s nimi aj skúsenosti ? Ďakujem za každý názor. J
Janka 24
02.03.11,07:48
Mali by to byť kapsule na chudnutie. Nikto z Vás ešte takto nechudol? :D
lujza.j
02.03.11,17:59
... pre mňa akýkoľvek preparát podobného typu škoda peňazí !!!!
treba cvičiť minimálne 3x týždenne + nájsť si to správne stravovanie z ktorého sa schudne a potom ďalej nepriberie;)
neva19
02.03.11,18:06
Acai Berry beriem od augusta. Nakupujem ich cez internetový obchod z USA oveľa lacnejšie.
Môžem povedať, že keď som ich začala brať, cítila som priam neuveriteľný príjem energie. Teraz to až tak nevnímam. Užívam 2 tabletky denne spolu s jedlom. Schudnúť som neschudla mám 172cm/63kg/48rokov. Beriem ich tak preventívne pre pocit pohody.
Silvernola
02.03.11,18:59
Myslím že ak by niečo z toho fungovalo, nebol by taký ohromný výber podobných preparátov. Stačilo by niekoľko tých účinných a osvedčených.
lujza.j
02.03.11,19:06
Acai Berry beriem od augusta. Nakupujem ich cez internetový obchod z USA oveľa lacnejšie.
Môžem povedať, že keď som ich začala brať, cítila som priam neuveriteľný príjem energie. Teraz to až tak nevnímam. Užívam 2 tabletky denne spolu s jedlom. Schudnúť som neschudla mám 172cm/63kg/48rokov. Beriem ich tak preventívne pre pocit pohody.

:eek::eek::eek: tak to je super preparát
neva19
02.03.11,19:16
:eek::eek::eek: tak to je super preparát

Možno som neschudla preto, že našťastie veľmi nie je z čoho. Nekupovala som ho na chudnutie, ale pre veľký podiel antioxidantov. Cítim sa dobre a to mi stačí. Myslím, že malou kvapkou prispieva aj Acai.
Vitamíny, ktoré sa nachádzajú v acai plodoch, obsahujú vitamín A, B1, B2, B3, C, E. Bohatý obsah vitamínov je doplnený vlákninou, bielkovinami, glykoproteínmi, esenciálnymi mastnými kyselinami, omega 3, 6, 9 a minerálnymi látkami (vápnik, železo, sodík, draslík, horčík). Draslík je najhodnotnejším minerálom v acai plodoch. Ostatné druhy minerálov meď, mangan sa nachádzajú na vysokej úrovni.

Acai obsahuje viac ako dvojnásobok antioxidantov v porovnaní s borievkami a 30 krát viac anthokyaninu (purpurové farbivo) ako červené hrozno. Antioxidanty ničia voľné radikály a tým posilňujú imunitný systém, regeneráciu buniek a tiež pomáhajú chrániť srdce. V skutočnosti sú nevyhnutné pre správne vyváženú stravu, celkové zdravie, wellness. Vzhľadom k vírusu H1N1, náš imunitný systém sa musí posilniť a čisté organické antioxidanty sú rozhodne jeden spôsob, ako mu pomôcť.
Rozalka
02.03.11,19:18
Acai (neviem napísať brazílske "c") je ovocie z brazílskeho pralesa, veľmi vzácny antioxidant, že je to "liek na chudnutie" - počujem po prvýkrát.
Určite nič nepokazíš jeho užívaním.
tehulka1
05.03.11,19:03
chcem sa opytat kde to objednat za co najmenej a kolko to stoji????
Silvernola
05.03.11,19:22
Tehulka,
Na tvojom mieste by som nepokúšala osud:cool:!
DveSnehulienky
06.03.11,19:23
ahojte chceli by sme sa spýtať z akých stránok objedávate acai berry thin dakujeme :)
lujza.j
06.03.11,19:28
Zewa
06.03.11,21:34
motyku do ruky, 20x100 metrovy riadok zemiakov a zarucene schudnete ked to dokopete..pre zvysenie ucinku sa odporuca opakovat liecbu aj na zahrade suseda po dohode ... Slovak Krumpľa Thin :D
lujza.j
16.03.11,19:58
Janka 24
17.03.11,06:33
Ináč som chcela ešte podotknúť, že keď pôjdete na stránku
http://www.janinblog.com/ , vždy je tam akcia, samozrejme akože 2 dni, ale keď pôjdete o týždeň tak opäť 2 dni. No a písala som tam príspevok a doteraz tam nie je. Asi si tie príspevky popísali pre seba. No čo už . Asi treba fakt len makať, málo jesť a účinok sa dostaví. J. :D
Laguna13
17.03.11,10:36
Na stránke www.acaiberry-thin.com/sk bola dnes cena za jedno balenie kapsúl 35,-€. Zaujali ma účinky acai ako posilnenie imunitného systému, zlepšenie krvotvorby, antioxidačné účinky a liečenie rakoviny, regenerácia buniek, znižovanie hladiny cholesterolu v krvi, eliminácia depresívnych stavov, posilnenie kostí a chrupavky, chudnutie či celkový prísun energie. Ak je toto pravda, tak stojí za to investovať do tohto údajne 100% prípravku. Alebo sa i poobzerať v obchodoch o alternatíve (džúsy,...) a vyskúšať.
neva19
17.03.11,17:05
www.janinblog.com - Jana Kováčová
www.emablogdiet.com - Ema Martinová
www.emasdietblog.com - Ema Marin

Snáď neveríte tým rozprávkam o schudnutí 16 kg za 4 týždne. Navyše tento prípravok nemá právo nosiť názov acai, nakoľko 1 tabletka obsahuje len 50 mg tejto vzácnej zložky.
Ten čo nakupujem ja v USA má 500 mg. v 1 tabletke a stojí zlomok ceny z ponuky na Slovensku.
Viac info o nákupe na adrese: mandolinka@centrum.sk
lujza.j
17.03.11,19:01
ja som to sem prilepila, len preto, že som to náhodou našla a vedela som že je tu taká téma:)
1234durinko
23.03.11,19:28
Ahoj tu je adresa na objednanie ..mas to do 2 dni doma a postovne sa neplati.. daj si do Googlu purpleberry.sk a tam si to mozes objednat za 15€
drakeman
23.03.11,20:33
Acai je vseobecne zname schopnostou regulovat hmotnost. Treba skusit a uvidis. V kazdom pripade produktom Acai si neuskodis, ba naopak, len pomozes.

Ak mozem dat doporucenie na chudnutie, tak skus produkt xyng od spolocnosti Xyngular. Budes prekvapena ako funguje :)
Zewa
04.04.11,20:45
jedina bobuľa co vam pomoze ku schudnutiu je ta co mate na krku, vsetko ostatne je len kseft.

treba striedmo a pravidelne jest, hybat sa cez den aktivne aspon 1-2 hodiny a je to...vedeli to uz nasi predkovia, aj bez bobuli a vselijakych fytooxidantov...

hltanie dzusov a pirul svedci len o vasej lenivosti..kym sa tej nepostavite vo vasej "bobuli" zoci-voci a nezbavite sa jej, neshudnete...pirule su len placebo a trochu chemie...

no, je to na vas a vasej lenivosti co s tym spravite... :-)
Laguna13
06.04.11,05:44
Po 2 týždňoch poctivého brania Acai Berry Thin po 35 € môžem napísať, že zatiaľ žiaden kladný výsledok nevidím. Ručička na váhe sa takmer vôbec neposunula a ak aj trošičku (cca 1 kg), tak verím, že skôr od pohybu a väčšieho množstva vypitej vody. Ale mínusov som postrehla viac. Musela som si odrieknúť "relaksačnú" kávu a nastúpila permanentná zápcha. Takže je to chudnutie zvlášť pre peňaženky, ale tie to určite nepotrebujú.
džamila
10.04.11,07:42
zdravim vsetkych,co tuzia schudnut....
a len jedno mi nejde do hlavy,ze si este nikto nevsimol,ze kapsule obsahuju 200mg kofeinu a ked je doporucena davka 2x denne,to je 400mg kofeinu denne do tela a preto su vsetci z toho taki happy,lebo su vzpruzeni kofeinom(to je,ako keby denne vypili cca 5salok kavy/ a neviem,ci je to v poriadku pre milovnikov zdravej vyzivy,ktori uprednostnuju prijimanie takehoto druhu dopingu prirodnou formou,napr,pitim zeleneho,bieleho,cierneho alebo neviemesteakeho caju....
Katka01
12.04.11,09:50
Preboha nekupujte to tak draho, ja to kupujem odtialto: http://www.biolampa.info/product/acai-berry-vital
Je to dobra vec, upravilo mi to travenie, nebyvam rano tak unavena, mam viac energie. Trochu som aj schudla za par mesiacov, ale zas necakajte od toho nejake zazraky, ale ak sa budete zdravo stravovat, viac sa hybat (vsak je jar, treba chodit do prirody) a este k tomu Acai, chudnutie pojde ovela rychlejsie.
laura-espozito
14.04.11,05:15
Ja by som chcela vedieť aký je rozdiel ak na jednom píše acai berry thin a na druhom len acai 1200
Katka01
14.04.11,07:11
To su len obchodne nazvy, kazda firma si to nazve trocha inak, inak je to to iste
laura-espozito
14.04.11,18:57
To su len obchodne nazvy, kazda firma si to nazve trocha inak, inak je to to iste



tak dosť rozdielne ceny sú všade
Katka01
14.04.11,20:13
Treba pozerat nielen na ceny, ale aj kolko mg ma jedna tableta ci kapsula. Su aj take, co maju 50mg Acai, to je dost malo. Ine maju 500 aj 600mg tak tie su ovela ucinnejsie. Zatial som nenasla take, co by mali viac ako 600mg, ak niekto poznate, mozte hodit link :)
maamonka
15.04.11,16:09
Zdravím všetkých, ktorí objavili najzdravšiu potravinu na zemi. My máme doma túto dobrotu v tekutom stave, používame ju do jogurtov, vločiek, namiesto sirupu do vody a hlavne, dávam to aj deťom. Ja by som tu až tak neapelovala na to chudnutie, je to len sprievodný jav, hlavne treba vedieť, že je to momentálne najsilnejší antioxidant a sprievodným javom je chudnutie. Ďalej si myslím, že zrovna tá prášková forma nie je najšťastnejšie riešenie.
jojotenka
24.05.11,08:34
Ahojte,
ja som si objednala acai cez tu stranku, ktora sa uvadza na janinblog,
a tam sa pisalo ze dodacia doba je 1-3 pracovne dni.

Uz presiel tyzden a nic, ani potvrdenie objednavky, nic.
Preto sa chcem spytat, ci si to niekto z vas objednaval cez tu
stranku a kolko trvalo, kym mu to dorucili.
maca.tt
25.05.11,18:00
v bio potravinách sa dá kúpiť aj mrazené ovocie vo forme pretlaku chutí vynikajúco ,pre telo je to najprijatelnešia forma antioxidantov
Katka01
25.05.11,20:52
Jojotenka: no ja s nimi skusenosti nemam, nemaju tam mail alebo telefon kde sa mozes spytat?
jojotenka
26.05.11,05:17
maju, ale ten je tusim do anglicka alebo dokonca az do ameriky
Katka01
26.05.11,08:00
Tak to je nejaké divné, oni to predsa určite neposielajú z Anglicka alebo Ameriky. Odtiaľ to len objednajú od výrobcu, ale niekto to tu potom balí a rozposiela. Nezdá sa mi tá firma moc férová keď dokonca neuverejnia na seba žiaden kontakt, asi vedia prečo.
jojotenka
26.05.11,08:15
ta stranka mi tu zatial nejde vlozit normal, tak aspon takto:

klasicky www potom napisat acaiberry-thin potom com/sk


a ked tam kliknem uplne dole na kontaktujte nas, tam tam su adresy do ameriky alebo UK.
da sa aj napisat mail, ale ten tiez bez odpovede
Katka01
26.05.11,09:12
Firma, ktora neuvadza svoje meno ani telefon a neodpoveda na maily nie je ferova. Objednaj si to odinakial, myslim ze nema zmysel cakat.
jojotenka
26.05.11,10:09
uz som si to objednala odikadial, aj zo slovenskymi kontaktmi, aj ked to tam zase nemaju na sklade, ale to uz je ina vec.

len mi ide teraz o tom ,aby mi to neprislo od obidvoch
Katka01
26.05.11,10:53
To ti môže byť jedno, proste to neprevezmeš, nie si k ničomu viazaná. Mali to poslať hneď alebo aspoň dať vedieť.
jojotenka
03.06.11,06:04
tiez pravda.
ale sa odvtedy ani neozvali, takze radim, nikto si odtial neobjednavajte.

nakoniec som si objednala z acaimania.sk, a oni napisali aj mail, potom mi
volali, ze uz to odoslali a uz to mam aj doma, po 4 dnoch.
jobobe
11.06.11,20:05
Platí sa na pošte? Už prišla prvá objednávka?
Katka01
12.06.11,06:17
Aha co som prave nasla: http://www.setriza3.sk/ponuka/651 Acai Berry na setriza3 s 50% zlavou
jojotenka
12.06.11,13:22
JOJOBE:

postovne bolo 2 eura, ale pri osobnom odbere sa nic neplati
jojotenka
12.06.11,13:23
KATKA01:

Ja som to kupila za 15 eur + 2 eura postovne
Gina Er
12.06.11,13:40
http://www.janinblog.com/
celý blog je jedno VEĽKÉ KLAMSTVO !!!
alla66
12.06.11,13:40
RE: jojotenka
Odkedy užívaš Acai Berry, pozorovala si na sebe zmeny? Cítiš zvýšený príjem energie, ako tu niekto spomínal? :)
jojotenka
13.06.11,04:11
no zatial ho beriem len tyzden, takze neviem ci som si to len vsugerovala alebo je to naozaj tak, ale citim sa lepsie.


ale ohladne toho janinblog, tiez si myslim ze je to klamstvo.
tieto tableky niesu tabletky na chudnutie, ale skor by som povedala,
ze nieco ako vitaminovy doplnok.
pisu sice ze pomaha upravovat a zrychlovat metabolizmus, ale urcite nie tak velmi ze za dva mesiace schudnete 14 kg. :D tomu snad nik neveri....
Katka01
02.11.11,10:51
Cena Acai idú stále dole jak pozerám :-) Začalo to pri 35 a teraz 12? http://www.zamenej.sk/zlava/info/objavte-pozitivne-ucinky-acai-berry-ovocia-z-amazonskeho-pralesa?utm_source=ZaMenej&utm_campaign=deac32c739-SK_2nov&utm_medium=email Ja to beriem už mesiace a mám s tým dobré skúsenosti. Aj mierne schudnutie, nejaké 3 kilá, ale tak ja ani nemám veľkú nadváhu. Beriem to pre ten dobrý pocit, cítim viac energie a myslím, že sa mi zlepšila pleť a vlasy.