andesz
02.03.11,09:07
Teraz budem robiť jedn. účtovníctvo, uplatnením percentuálnym výdavkom v MRP, Pridám všetky vydané fa za rok s úhradami do počítače a tiež zaplatené poistné za rok. Potom vytlačím to, a vyplním DP, a ročné zúčtovanie na ZP.
Keď bol v celom roku podnikateľom koľko môžem pýtať za to?
Ďakujem
Maya1
02.03.11,08:12
Braňo
02.03.11,08:12
Koľko položiek, aký príjem a koľko nad tým stráviš času?
Ajuška
02.03.11,08:27
Teraz budem robiť jedn. účtovníctvo, uplatnením percentuálnym výdavkom v MRP, Pridám všetky vydané fa za rok s úhradami do počítače a tiež zaplatené poistné za rok. Potom vytlačím to, a vyplním DP, a ročné zúčtovanie na ZP.
Keď bol v celom roku podnikateľom koľko môžem pýtať za to?
Ďakujem
...nemôžem si pomôcť, ale takéto otázky ma dostávajú do vývrtky...:cool:... uvítala by som šťuchanec na pochopenie... :rolleyes: ...koľko môžem pýtať ...sa odvíja od toho ako si cením vlastnú prácu, čas, vedomosti + priame náklady...???...alebo od "čísla"... kooľko - kto na tom dokáže trhnúť... ;) ...zo zadania ani srnka netuší náročnosť spracovania...
andesz
02.03.11,09:14
peňažný denník nerobím, lebo nepotrebuje k percentuálnym príjmom. 12 vydaných faktúr zaúčtujem a 24 šekov prijatých faktúr, celkový príjem mal 10000 eur, ja to urobím za 3 hodiny, (mat. náklady nemám asi len 3 eur, rychloviazač a papier)